Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NIECIEKAWI GRACZE
#61
(09-14-2013, 23:57)benderr napisał(a): dla mnie modern i wielki nie powinni byc straznikami. Modern jak zabije sie mu Mordern Wara, wpada na yeti i odswieza na sile a Wielki Trol powinien miec moda na osobnym koncie a nie na glownym. Tez chce ruch co 2/3 sek, wtedy exp wyglada bossko Big Grin

Pogadaj z Jaqb .... a nie będziesz bezpodstawne zarzuty mi tu robił.

A tego że przed wczoraj Franco InsomaniaC i ktos jeszcze chciał isc na Air Elemy a ja im pomogłem na modzie to nikt nie napisze ......
Tylko nagonka na nas.....
Odpowiedz
#62
Wy sie tak wszyscy cisniecie o tych adminow i o tego rene i jego eq , ale przeciez to jest wiadomo ze zrobia sobie nowe konta i nikt z nas nawet nie bedzie wiedzial ze to oni Smile wiec moim zdaniem powinni poodbierać panele niektórym Smile gra wtedy nie ma sensu Smile moze wkoncu ktos by sie zajal tą grą Smile
Odpowiedz
#63
(09-15-2013, 01:48)szpakowski3 napisał(a): Wy sie tak wszyscy cisniecie o tych adminow i o tego rene i jego eq , ale przeciez to jest wiadomo ze zrobia sobie nowe konta i nikt z nas nawet nie bedzie wiedzial ze to oni Smile wiec moim zdaniem powinni poodbierać panele niektórym Smile gra wtedy nie ma sensu Smile moze wkoncu ktos by sie zajal tą grą Smile

polać temu panu.
[Obrazek: ta4.png]
Odpowiedz
#64
W tej grze było tak zawsze, jeśli tak wam to przeszkadza i nadal gracie to pogratulować inteligencji
Odpowiedz
#65
(09-15-2013, 01:57)Tragedia napisał(a): W tej grze było tak zawsze, jeśli tak wam to przeszkadza i nadal gracie to pogratulować inteligencji

Nie zgodzę się z tym, nie było tak zawsze.
Odpowiedz
#66
Nawet nie podziękujecie mu że wam grę naprawił tylko pyskówkę na nim robicie. Wstydzilibyście się.
W poprzedniej edycji było lepiej bo admini mieli gdzieś grę puścili event drop/exp i wszyscy zadowoleni bo zapomnieli wyłączyć i był przez miesiąc.
Odpowiedz
#67
(09-14-2013, 23:52)karjonos napisał(a): To w tej edycji strażnik może expić, zdobywać eq, a za zabicie go grozi ban i/lub czarna lista?? Interesujące.

Musi Panie karjonos, lvl mi nie dadzą, stat też nie mam wygórowanych, więc muszę expić zebym był silniejszy aby tępić czarną listę. Pozdrawiam

(09-14-2013, 23:57)benderr napisał(a): dla mnie modern i wielki nie powinni byc straznikami. Modern jak zabije sie mu Mordern Wara, wpada na yeti i odswieza na sile a Wielki Trol powinien miec moda na osobnym koncie a nie na glownym. Tez chce ruch co 2/3 sek, wtedy exp wyglada bossko Big Grin

Panie benderr proszę rozwinąć swoją myśl dlaczego nie powinienem być strażnikiem?a tak po za tym, skąd wiesz ze Wielki Trol to moje główne konto ?
Odpowiedz
#68
Zgłaszam na czarną listę gracza ukrywającego się pod nickiem "Jaqb".
Wyzywa i to nie pierwszy raz, nie ważne że na pw, obraził mnie tym ;]
Screen w załączniku


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#69
Pierwszy raz Cię wyzwałem, zmyślasz, zmyślasz ...
Odpowiedz
#70
Ogólnie to nie rozumiem po co się cały czas na siebie buntujecie, dajcie już sobie siana.. Ciśniecie się na to destiny i wyzywacie ich od najgorszych dlaczego ? bo są lepsi od niektórych z was? taka prawda..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości