Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NIECIEKAWI GRACZE
Jak zacząłeś mu bić modliszki to się nie dziwie, że tak zareagował. I ty to ogłaszasz publicznie. Zaczynasz komuś bić potwory, a potem publicznie ogłaszasz, że ktoś się źle wyraził o tobie. Jak można tak zrobić.
Odpowiedz
siema, prosze o dodanie gracza o nicku crafter na czarna liste i zbanowanie go na okres conajmniej 14dni, gracz ten oklamal mnie, obiecal mi w wiosce ze pojdzie mi dropic pylki z wampira i nie poszedl, sa swiadkowie ktorzy moga to potwierdzic
Odpowiedz
Jak dasz 100k to potwierdze
Odpowiedz
[08:49:40] Stedor: wiec grzeczniej sklej ryj

Uznaję to za obrazę majestatu i oczekuje odpowiedniej kary
Odpowiedz
To była grzeczna prosba abys do mnie nie pisal, bo kolega moim nie jestes a piszesz do mnie pw co chwileWink
Odpowiedz
Stedor ale są inne słowa by rozwiązać twój gniew do spamu . Kara powinna być bo nikt sobie nie życzy by tak do kogoś pisano . A jeśli twój słownik jest tak ubogi proponuje o zainwestowanie w słownik języka polskiego a słownik języka ulicznego używać na dworze by się popisać .
Odpowiedz
(03-26-2014, 10:58)Stedor napisał(a): To była grzeczna prosba abys do mnie nie pisal, bo kolega moim nie jestes a piszesz do mnie pw co chwileWink


Co ty dajesz ty wiecej do mine PW napisałeś
Odpowiedz
Stedor, twoje zachowanie było co najmniej niestosowne, zachowałeś się jak gówniarz.

NA KRZYŻ Z NIM!!!

Płaczecie jak dwunastolatki.. xD
Odpowiedz
Nawet się pozbierać roślin spokojnie nie da, nie mając eq...

http://prntscr.com/34nhvq
Odpowiedz
Ogólnie odnoszę wrażenie, że ostatnio nastąpił znaczny wzrost kurestwa i pedalstwa w Duelu. Tylko ja mam takie odczucia?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości