Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja setów wyposażenia dla postaci
Ktoś rzucił takim tekstem i ludzie bezsensownie podłapali dyskusję.
Odpowiedz
Dobra praca. Kolejne rozbudowanie gry Smile
Odpowiedz
Wystarczy uważnie przeczytać ten wątek i bez problemu znajdziecie osobę, która powiedziała, że aktualne eq nie wchodzi do setów...

BTW przepraszam wszystkich tych, którzy czekają na obiecane przeze mnie sety dla łowcy - uzbrójcie się jeszcze w odrobinę cierpliwości, do końca tygodnia powinienem je opublikować. Przepraszam za opóźnienie, ale praca to dość ważna rzecz i aktualnie tym się muszę wpierw zająć Wink

Nie sądziłem, że ten temat wywoła tyle emocji i dyskusji...
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
Ja tak napisałem bo sądzę że wtedy będzie uczciwie.
Odpowiedz
Przecież Seyin napisał wprost, że jeśli sety wejdą, to na wszystkie itemy, więc dalsza dyskusja na ten temat mija się z celem. Zresztą większość itemów da się w miarę łatwo wydropić, więc jeżeli nawet ktoś wykupi je i będzie chciał sprzedać za kwotę, która ci nie odpowiada, po prostu idź i sobie tego itema wydrop. W grze chyba przecież chodzi też i o to, żeby samemu do czegoś dojść, prawda?
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
Chodzi o to że chyba chcecie żeby ceny tych słabszych itemów się zwiększyły u thomasa gdy zostaną wprowadzone sety więc osoba która wykupi teraz itemy zyska potem.
Odpowiedz
Nie, nie chodzi o podwyższenie cen, tylko o zwiekszenie użyteczności przedmiotów.
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
To też ale na początku gry jak się wydropi tarczę pająka jest warta 600k nie mówiąc o lepszych itemach. Teraz gdy się wydropi dużo lepszy item jest warty 2 razy mniej niż pająka
gdzie tu sprawiedliwość ?
Odpowiedz
(02-12-2014, 12:18)crafter napisał(a): Cwany jestes bo nie masz nic wartosciowego w eq Wink to moze zrobmy 4 edycje od razu i wtedy bedziemy kompletowac wszystko od nowa... modern moim zdaniem ceny w sklepie sa i tak wysokie wiec nie sadze zeby ktos np kupil lodowy miecz za 2,5m albo ognisty miecz za 5m ;d


W tym akurat Crafter ma sporo racji, ktos mi zaraz powie ze sie napocil przy wbijaniu lvl - ale prawda jest taka że te itemki naprawde zmienia gre i mozliwosc rozbudowy więc, dlaczego nie zresetowac DUELa i wystartowac z kolejna edycja ktora to naprawde pokaże jaką to wielka innowacją jest ten pomysł?

Już widze ten napis. IV EDYCJA - DELUX ( pół żartem pół serio) Big Grin

Jestem jak najbardziej za pomysłem wprowadzenia Setów. Ale wydaje mi się że reset byłby równie wskazany ( załatwił by problemy ktore wskazują niektorzy gracze ).
Odpowiedz
Milo ze ktos mnie poparl tylko akurat zle odebrales moj przekaz xd 4 edycja bylaby w tym momencie najgorszym rozwiazaniem xd ilosc itemow w sklepie mozna zredukowac i tez bedzie trzeba od nowa je lotac Wink
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości