Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tajna zmiana działania platynowych narzędzi
#5
Witam,
Wynikła "tajna zmiana" to jedynie wynik moich testów nad zbieractwem w ogóle i nagłego odejścia od komputera.
Mianowicie, chciałem sprawdzić domyślny próg umiejętności jaki gracz może osiągnąć bez ingerencji administratora.
Podczas przeglądania skryptu zauważyłem, że wartość expa nie jest nigdzie zaokrąglana, stąd test na nowej wartości różnej od 2, która generowała wynik w postaci liczby zmiennoprecinkowej. Moje łączę internetowe w okolicach południa było na tyle niestabilne, że przesłanie poprawionego (domyślnego) skryptu było niemożliwe. Po wykonaniu telefonu do dostawcy usługi dowiedziałem się że nie tylko u mnie występuje ten problem oraz że wszystko powinno wrócić do normy w ciągu około dwóch godzin. Wróciłem właśnie do domu, podmieniłem plik, za wszelkie niedogodności oraz wynikłe komplikacje przepraszam. Chciałem również zaznaczyć, że nie wprowadzamy zmian przed wcześniejszym omówieniem ich z ekipą, co podważono kilka postów wyżej.
Z poważaniem
Seyin
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Tajna zmiana działania platynowych narzędzi - przez Seyin - 03-23-2014, 20:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości