Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 906 - File: showthread.php PHP 7.4.1 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 906 errorHandler->error




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tajna zmiana działania platynowych narzędzi
#1
Właśnie zmieniono sposób działania platynowych narzędzi. Dokładnie rzecz biorąc, zmniejszono o połowę bonus doświadczenia, jaki platynowa łopata daje względem złotej łopaty. Ciekaw jestem czyj to był pomysł i czym był spowodowany. Jako, że póki co nikt poza mną nie dysponuje takim narzędziem, nie mam złudzeń, że było to zmiana wymierzona pod moim adresem. Rozumiem, że komuś z zazdrości gul skoczył z powodu ilości doświadczenia, które można zdobywać na wydobywaniu surowców... Owszem, jest go sporo, ale jakoś nikt nie kwapił się, żeby się najpierw zorientować ile czasu i cierpliwości potrzeba, żeby na to doświadczenie najpierw zapracować. Zresztą gdyby to było takie bezproblemowe, to podejrzewam, że w tej chwili byłoby znacznie więcej graczy korzystających z takiej opcji. A ilu jest obecnie? Przypominam, jeden. Najbardziej jednak irytuje mnie fakt, że najpierw się taki system wprowadza, administratorzy dają zielone światło i mówią, że pomysł jest dobry i że właśnie w takiej formie będzie działał, a znacznie później ktoś dochodzi do wniosku, że jednak trzeba to zmienić. Admini! Czy Wy jesteście poważni? Przecież wystarczy wziąć do ręki kalkulator na 30 sekund i wszystko sobie dokładnie przeliczyć zanim się cały system wprowadzi! Przynajmniej od razu moglibyście przemyśleć czy system jest w porządku i (co najważniejsze) z wyprzedzeniem podać graczom informacje odnośnie jego działania. Przynajmniej od razu byłoby wiadomo czy warto się tym zająć. I tutaj moje kolejne pytanie. Obniżyliście parametry platynowych narzędzi, bo W TEJ CHWILI zdobywam na tym za dużo doświadczenia. No dobrze, i co dalej? Mam w tej chwili ponad 600 kopania, a co kiedy będę miał 800 czy 900? Znowu zrobicie z platynowymi narzędziami podobną rzecz, bo znów doświadczenia będzie za dużo? I będziemy się tak bawić w kotka i myszkę w nieskończoność, bo komuś nie chciało się zawczasu przeliczyć paru prostych rzeczy? Dodatkowo chciałbym zaznaczyć, że wiele osób pyta mnie o ilość doświadczenia zdobywanego na kopaniu, a praktycznie nikt nie pyta ile czasu wymaga osiągnięcie takiego poziomu. Jakoś nikogo nie zainteresowało to, że kopię już któryś miesiąc, nie wspominając o doświadczeniu z tarantul, na których jednocześnie ekspię. Rozumiem, że niektórzy płaczą, bo mniej doświadczenia mają ekspiąc na mobach, ale kochani, nikt Wam, drodzy gracze, nie broni łowić, kopać, czy kosić zielsko. A to, że nikomu nie chce się tyle klikać, to już nie moja, ale Wasza sprawa. Ja wiem, że Was boli, kiedy ktoś ma lepiej, ale mnie to nie przyszło z dnia na dzień. Może najpierw sami spróbujcie poświęcić na coś takiego te 300 czy 400 godzin zamiast dropienia itemów, zarabiania platyny i biegania na flagę, a dopiero potem porozmawiamy, o tym, że to ja mam "za łatwo".

Dziękuję i pozdrawiam
Darmorque
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Tajna zmiana działania platynowych narzędzi - przez Darmorque - 03-23-2014, 20:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości