Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja setów wyposażenia dla postaci
#25
Czyli Twoim Seyin zdaniem wszystko jest dobrze rozlozone bo masz podane na tacy ?Smile Bezimienny sam napisal ,ze to sa propozycje. A ja osobiscie uwazam ze niektore trzeba troszeczke podrasowac Smile nie mowie zmieniac calkowicie Smile
zobacz zestaw 22. - *Topór zagłady (Obrażenia: 215, Parowanie: 0, +1 BF, -20 unik),
Pierścień zagłady (+2 BF, +3 wytrzymałość maksymalna, +5 atak),
bonusy: za skompletowanie pełnego setu: +2 BF, +5 ataku, 10% szans na zadanie dodatkowej rany podczas ciosu (nie kumuluje się ze skillem "Skrytobójczy cios")
2 itemki z ktorymi lotr biega np na flage , bardzo fajny bonus i oplaca sie po niego stac na ghulach i meduzach ,

Teraz dla przykladu zestaw 19.(pewnie spodziewaliscie sie ze to dam)-
Miecz Viking (Obrażenia: 180, Parowanie: 5, +6 BF)
Hełm straży (obrona: 50)
Tarcza straży (unik: 40, +10 pancerz)
za skompletowanie 2 dowolnych części setu: +15 obrony (=pancerza)
za skompletowanie pełnego setu: dodatkowe +15 obrony (=pancerza), +5 ataku
2 bardzo ciezkie do wydropienia itemki a bonusy ? jak na moje oko ? kiepskie

pierwszy przyklad 2 itemy 3 bonusy, drugi przyklad 3 itemy (o wiele ciezsze do wydropienia) 2 bonusy i to slabsze...
I jeszcze jedno: jesli mamy bron pod knechta to niech bonus tez bedzie pod knechta... bf dla knechta, celnosc dla lowcy , obrazenia dla lotra Smile takie moje zdanie ;p
________________________________________________________________________________
tu jeszcze 1 przyklad swietnych bonusow tylko niestety znowu dla lotra ;<

18. Zestaw "Złoto zuchwałych"

*Siekacz zniszczenia (Obrażenia: 230, Parowanie: 0, -10 atak)
Złota zbroja (obrona: 88)
Złoty pierścień (+20 atak)


bonusy:
za skompletowanie 2 dowolnych części setu: +1 HP
za skompletowanie pełnego setu: dodatkowe +1 HP, +20 siły ciosu, +10 obrony (=pancerza), 10% szans na zadanie dodatkowej rany podczas ciosu (nie kumuluje się z działaniem skilla "Skrytobójczy cios")





PS. Pomimo moich kilku sugestii CALY CZAS JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA SETAMI ! Smile
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Propozycja setów wyposażenia dla postaci - przez crafter - 02-11-2014, 21:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości