Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NIECIEKAWI GRACZE
Na bieżąco przeglądamy ten temat i wyciągamy konsekwencje ;-)
Odpowiedz
Scrym, proszę Cie nie przesadzaj, i jak chcesz wstawiać rozmowy to po proszę o screen.
Odpowiedz
tylko jak robię Screeny to mi się małe robią xd
Odpowiedz
(09-19-2013, 10:59)Scrym napisał(a): tylko jak robię Screeny to mi się małe robią xd

Do screenów polecam program LightShot

http://app.prntscr.com/
Odpowiedz
(09-19-2013, 11:56)Seyin napisał(a):
(09-19-2013, 10:59)Scrym napisał(a): tylko jak robię Screeny to mi się małe robią xd

Do screenów polecam program LightShot

http://app.prntscr.com/

Ewentualnie program ScreenSHU.
Screenshu.com
Odpowiedz
A gdzie on Cie obraził w ostatniej rozmowie?
Pisząc noob? Za to nie było bana i pewnie nic się nie zmieniło w tym temacie.
Może za: "Franco: typa to znajdz w rodzinie"? Jeżeli słowo typ jest dla Ciebie obraźliwe to Ty pierwszy go obraziłeś: "@Franco: i ogarnij tu typa".

Widać na rozmowie, że facet nie chciał z tobą rozmawiać, napisał nawet nara, a Ty zamiast dać mu spokój to na siłę starałeś się kontynuować temat by tylko móc wrzucić rozmowę na forum jak to zły Franco Cię obraża.
Odpowiedz
    Tego chyba nie trzeba komentować ..
Odpowiedz
Gracz ShaadE zostal wylogowany na 6h
Odpowiedz
Prosiłbym o przestrzeganie regulaminu Moderatora - "ModernWar" oraz o nie podejmowanie zbyt pochopnych decyzji.


Kleon napisał(a):Przeklinanie czy też obraza innych, nagminne żebranie:

1. ban 15 minut
2. ban 1 godzina
3. ban 3 godziny
4. czarna lista na tydzień + ban 1 dzień
5. czarna lista na 2 tygodnie + ban 3 dni
6. czarna lista na 2 tygodnie* + ban na 7 dni
7. czarna lista na 3 tygodnie* + ban na 30 dni
Tworzenie badż logowanie sie postaciami w celu obrażania graczy ban permanentny (360dni) lub kasacja konta. Jezeli gracz mimo zastosowania niskiej kary (punkt 1 i 2) celem upomnienia dalej nie wykazuje poprawy zezwala sie na przeskoczenia jednego badz dwóch punktów w skali kar za to przewinienie.
Odpowiedz
(09-19-2013, 17:57)Siwa napisał(a): Prosiłbym o przestrzeganie regulaminu Moderatora - "ModernWar" oraz o nie podejmowanie zbyt pochopnych decyzji.


Kleon napisał(a):Przeklinanie czy też obraza innych, nagminne żebranie:

1. ban 15 minut
2. ban 1 godzina
3. ban 3 godziny
4. czarna lista na tydzień + ban 1 dzień
5. czarna lista na 2 tygodnie + ban 3 dni
6. czarna lista na 2 tygodnie* + ban na 7 dni
7. czarna lista na 3 tygodnie* + ban na 30 dni
Tworzenie badż logowanie sie postaciami w celu obrażania graczy ban permanentny (360dni) lub kasacja konta. Jezeli gracz mimo zastosowania niskiej kary (punkt 1 i 2) celem upomnienia dalej nie wykazuje poprawy zezwala sie na przeskoczenia jednego badz dwóch punktów w skali kar za to przewinienie.

Dzięki że przypominasz TongueP
bo nie zauważyłem Big Grin
już poprawiam
Gracz ShaadE zostal wylogowany na 1d

+ tydzień czarnej listy (Crazy)

Kary za poszczególne wykroczenia. Numery kolejne oznaczają kolejne upomnienia...cyfra 1 pierwsze przewinienie i tak pokolei.
Są to kary "średnie". Dokładna interpretacja przewinień i ewentualne sankcje zależą od moderatorów nie powinny jednak znacząco odbiegać od podanych poniżej...
Uwaga w związku z tym iż nielogowanie się na postać przez 90 dni powoduje jej usunięcie więc ban na 360 dni jest równy kasacji konta. Uprasza się moderatorów o nie nadużywanie tej kary.

Siwa gdzie tutaj nie przestrzegałem regulaminu ??? Kara zależy od moderatora i może się różnić od tego co Kleon napisał ....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości