Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NIECIEKAWI GRACZE
no sorry ale po to mam cień żeby ułatwic sobie walke z graczami którzy mają mnie na hita -,-
Odpowiedz
dobra Ty masz swoje zdanie ja swoje wiec chyba nie dojdziemy do porozumienia ;x
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
on ma brudne myśli :d
Odpowiedz
scrym zamilcz tam honorowy graczy ; )
Odpowiedz
bardziej honorowy niż wszystkie brudasy Smile
Odpowiedz
Czyste są tylko dziewczynki Heart
Odpowiedz
(10-15-2013, 15:36)Renebal napisał(a): Czyste są tylko dziewczynki Heart

Do czasu .
Odpowiedz
Zwykła walka o expowisko (wkońcu to edycja pvp). Avatar pada i ni z gruchy ni z pietruchy nie wiem po co ta nienawiść. Przyszedł potem z Krukiem bo 1vs1 widocznie się boi Dodgy


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Ale macie problemy. To nie real, że wszelkie problemy wyjaśnia się osobiście. To gra.. Nie daje ktoś rady, to jak ma wsparcie, idzie z pomocą.. Chyba normalne?
Przestańcie płakać o ten cien i bieg..
Łotr schodzi na hita, pobije "Cię" Ty się zaraz podleczysz do 20hp i znowu nie ma szans? Może wyłącz silny cios i bij się z łotrem bez cienia i biega.. co to wgl za płacz, że dany bohater używa swoich skilli, a potem odbiega, aby móc znowu ich użyć.. Jak Ci to przeszkadza, to zrób tak, aby nie zdążył ich użyć, albo po zakończeniu działania tych skilli, znajdź się koło niego i zabij daną osobę...
Odpowiedz
Tak ogólnie to chyba nie zrozumiałeś przekazu. W załączniku gościu mnie obraził i sobie tego nie życzę a regulamin jest jasny...
Po drugie Avatar jak i Kruk to knechty więc co ty mi z cieniem i biegiem wyjeżdżasz. Po trzecie "on nie daje rady"? Raz go zabiłem i odrazu wyjdzie że następnym razem też go zabiję? To że jest mamisynek i poprosił kumpla to mam to gdzieś bo chodzi mi o to w jaki sposób zareagował(obraził) po przegranej walce. Dodgy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości