Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NIECIEKAWI GRACZE
http://prntscr.com/1xglf8
Odpowiedz
no dobra i co w zwiazku z tym ss'em ?
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
(10-15-2013, 14:04)crafter napisał(a): no dobra i co w zwiazku z tym ss'em ?

Że według InosA najlepiej powinni zlikwidowac cien i bieg, bo mu nie pasuje, ze go zabijamy na cieniu.
Odpowiedz
zle to chyba zrozumiales Smile inos mowi tu o wlace do konca.. masz cien i bieg, jesli nie zabijesz knechta to powinienes walczyc do konca. Uciekanie podchodzi pod tchórzostwo, takie jest przynajmniej moje zdanie Smile
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
tak samo robi Eemagik i assasin Smile wlatuje na expa na cien bieg, bije 2 akcje jak im się ucieknie i da cień to uciekają i piszą " TĘPIĆ destiny" HAHAHAHA dziecinne brudaski Smile
Odpowiedz
śmieszy mnie to, że przeszkadza wam że używamy cienia, a gdy jeden z was zabija mnie podczas sojuszu na expie to jest dla was normalne xd
Odpowiedz
po 1, ja z połową brudasów miałem soj na expie, tj eemagik, assasin i takie pionki, a mają większy lvl to już bez sojuszu bez słowa biją Smile
Odpowiedz
Asdator czytanie ze zrozumieniem sie klania Smile nam nie chodzi o wasz cien i bieg, chodzi o walke do konca. Chocby nawet wczoraj ubiles mnie do 6hp kolo jagr, po czym uciekles na druga mape i tyle Cie widzialem... skoro czujesz sie na silach bic mnie na cieniu to licze na to samo i bez cienia.
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
wczoraj zabiłem ciebie i sachmeta gdy razem z inosem we trzech poszliscie mnie zabić, nie pamietam abym gdzies uciekł
Odpowiedz
Dobra nie bd sie sprzeczal ale sam dobrze wiesz ze zawsze dajesz lote ;p strzaleczki to samo czekasz tylko na cien i bieg ;p
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości