Duel Online - Forum

Pełna wersja: Propozycja setów wyposażenia dla postaci
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Wiecie, siedziałem nad zbalansowaniem tego wszystkiego ponad 50 godzin (liczyłem Big Grin) - mniej więcej tydzień roboczy + kilka nadgodzin. I naprawdę łamałem sobie głowę nad tym, jak wymyślić taki system, który jednocześnie da sporo swobody i nie spowoduje, że któraś klasa nagle zrobi się radykalnie lepsza od innych. Wydaje mi się, że go opracowałem - ewentualne modyfikacje zależą już nie ode mnie (bo ja dostarczyłem produkt), tylko od GM (bo to oni go wdrożą lub nie i zrobią to w takiej formie, w jakiej uznają za słuszne).

Pamiętajcie, gra się rozwija i nadal lista itemów nie jest pełna w 100%...

Sety są poważnym "zaburzeniem" dotychczasowej mechaniki gry, ale ja wierzę głęboko, że dadzą nam, graczom, o wiele więcej ciekawych możliwości.
Wyobraźcie sobie na przykład turniej gladiatorów na UZ - wszyscy mają dokładnie ten sam sprzęt i dokładnie te same skille (cos w stylu predefiniowanych postaci wyłącznie na potrzeby turnieju), więc liczą się wyłącznie umiejętności gracza... I tak dalej, i tak dalej...
20 ataku to bonus ktory daje mi pierek a nie set

a 1 hp na expie to nie wiem po co mi skoro i tak zaloze iluzje zeby sie uleczyc
(02-11-2014, 22:55)drazet napisał(a): [ -> ]Czyli generalnie zachęcasz do tego, żeby łączyć sety? Big Grin już rozumiem Smile Bardzo dobre rozwiązanie Big Grin

To właśnie dlatego sety mają 'dziury' - żeby można było łączyć rozmaite 'kawałki' setów ze sobą Big Grin
Bezimienny ja doceniam Twoje starania, ale jak sam napisales moga byc jakies niedociagniecia, ja jedno znalazlem i nie widze zadnej checi z waszej strony zeby to zmienic, skoro viking jest pokrzywdzony to niech tak samo bedzie z setem z nocnym smokiem.
tylko ty widzisz że jest pokrzywdzony....
i nie chodzi mi o dodanie mi tutaj 10 bfa do bonusu tylko nawet jakies smieszne parowanie czy cokolwiek co zmieni bonus z 2 cech na 3 ,tak jak tych 3 o ktrych mowa

Czyli generalnie te wszystkie posty napisaleś tylko po to, żeby dostać 3 albo 4 parowania? Dziwne Big Grin Ciekawie by było, gdyby ten set dawał np. +1 poziom umiejętności silny cios (za cały skompletowany).
to ja chce podwójny cios Big Grin
jak 3 parowania to może być ;p
Nie, taki skill to za duża ingerencja. Za dużo by dawał :/
oj prosze Cie Big Grin tak tylko walnalem z tym parowaniem xDD ale dla mnie logiczne zeby kazdy knecht staral sie wlasnie skompletowac ten ciezki set. jedna cecha albo nawet zrobienie 15 obrony i 10 ataku . juz bylbym zadowolony ;p

bo chyba kazdy knecht chcialby miec vikinga a co za tym idzie ciekawy bonus z setu z niego
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13