Duel Online - Forum

Pełna wersja: Propozycja setów wyposażenia dla postaci
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(02-11-2014, 21:57)crafter napisał(a): [ -> ]nie Smile bo jest tu mowa o itemach ktore mozna miec dopiero na wysokim lvlu biorac pod uwage wydropienie a nie kupno Smile nie pisalem tu teraz o itemach typu tarcza rycerska czy topor bojowy, jest tu mowa o itemach z najwyzszej polki Smile np lotr dla ktorego stworzony jest nocny smok bedzie bardzo zadowolony z setu w ktorym on wystepuje Smile ja czuje pewien niedosyt dlatego sie tu produkuje Smile A nie robiac tego, pozniej moglbym zalowac ze nie sprobowalem ;x (prosze o zrozumienie Wink )

Z tym że z tego co widzę nie rozumiesz jednej rzeczy. Ty chcesz żeby to co jest aktualnie najlepsze dawało jeszcze więcej, a my chcemy żeby niezbyt często używane aktualnie przedmioty zyskały na wartości.

Co do przykładu za eq wraz z bonusem daje po 7 pkt rozwoju, + opcja z Vikingiem daje pancerz, zresztą nikt nie mówi że set jest dla danej profesji. Tutaj właśnie masz zacząć porównywać, dobierać optymalne pod siebie rozwiązania, a nie dążyć do itemów helm jagr/ciezka paryska/ viking Smile
Staty są dobrze rozłożone nie ma co marudzić. Chodzi o to żeby słabe itemty teraz stały się wartościowe
Jestem ciekaw skoku cenowego niektórych itemów po wprowadzeniu setów do gry Smile Np. co się stanie z takim... powiedzmy pierścieniem ognia Big Grin
Dobrze ale juz nie mowie o tych slabszych itemach ... dalem 3 przyklady setow z itemkami na wyzsze lvle ,z czego opcja z vikingiem daje najslabsze bonusy z tych 3 podanych... O to mi chodzi Smile juz nie patrzac na te sety na mniejsze lvle bo po krotkiej analizie doszedlem do takiego wniosku jak Wy Smile
Tylko jak to zostanie wprowadzone to dopiero nowe wydropane itemy powinny się zaliczać do tych setów
daje 2 bonusy a dwa pozostale 3,4 Smile chodzi mi tylko o dolozenie jednego bonusu do tego setu . Wszystko Smile
(02-11-2014, 22:15)Seyin napisał(a): [ -> ]
(02-11-2014, 21:57)crafter napisał(a): [ -> ]nie Smile bo jest tu mowa o itemach ktore mozna miec dopiero na wysokim lvlu biorac pod uwage wydropienie a nie kupno Smile nie pisalem tu teraz o itemach typu tarcza rycerska czy topor bojowy, jest tu mowa o itemach z najwyzszej polki Smile np lotr dla ktorego stworzony jest nocny smok bedzie bardzo zadowolony z setu w ktorym on wystepuje Smile ja czuje pewien niedosyt dlatego sie tu produkuje Smile A nie robiac tego, pozniej moglbym zalowac ze nie sprobowalem ;x (prosze o zrozumienie Wink )

Z tym że z tego co widzę nie rozumiesz jednej rzeczy. Ty chcesz żeby to co jest aktualnie najlepsze dawało jeszcze więcej, a my chcemy żeby niezbyt często używane aktualnie przedmioty zyskały na wartości.

Co do przykładu za eq wraz z bonusem daje po 7 pkt rozwoju, + opcja z Vikingiem daje pancerz, zresztą nikt nie mówi że set jest dla danej profesji. Tutaj właśnie masz zacząć porównywać, dobierać optymalne pod siebie rozwiązania, a nie dążyć do itemów helm jagr/ciezka paryska/ viking Smile

Co do przykładu* za eq wraz z bonusem daje po 7 pkt rozwoju, + opcja z Vikingiem daje pancerz
*set nocny vs set viking
xD crafter jak walczy zawzięcie o tego Vikinga Big Grin Już sam miecz daje Ci 6BF, a to dla knechta na takim lv jak Twój niemała różnica Smile

Btw. Dajcie do setu 1hp i niech nie marudzi chłopak x)
z kolekcji tego calego setu jestem 15 obrony do przodu i 5 ataku, a pozostale opcje daja :

bonusy: za skompletowanie pełnego setu: +2 BF, +5 ataku, 10% szans na zadanie dodatkowej rany podczas ciosu (nie kumuluje się ze skillem "Skrytobójczy cios")


za skompletowanie pełnego setu: dodatkowe +1 HP, +20 siły ciosu, +10 obrony (=pancerza), 10% szans na zadanie dodatkowej rany podczas ciosu (nie kumuluje się z działaniem skilla "Skrytobójczy cios")

widac ta nierownosc ? czy nie

DOKLADNIE DRAZET Big Grin walcze o to bo VIKING NIE JEST ZWYKLYM ITEMEM !!! a wy chcecie z niego zrobic cos normalnego -.-

ludzie przestaja grac na rzecz tego vikinga xD(sory vissen) xDD
już nie płacz dla mnie viking to zwykły miecz
chciałbyś żeby nie wiadomo co ci dawał .....
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13