Duel Online - Forum

Pełna wersja: LISTA SZLACHETNYCH RYCERZY
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
To zawsze jest ciekawy temat.
Moja lista:
1.Nicram- świetny gracz, podobny do mojego profilu jeśli chodzi o postać/osobowość w grze Smile
2.Cabraxis- po prostu szacunek.
3.Crafter- wojownik, najbardziej kojarzy mi się jako postać walcząca, jedna z lepszych w grze, jeśli chodzi o ten aspekt.

Mógłbym wymienić na pewno jeszcze przynajmniej kilka osób ale te 3 przede wszystkim Smile
Romek Dzieki wielkie Smile Chociaz pewnie wielu osobom ta opinia wywolala raka mozgu Big Grin Twoj nick w mojej liscie na pewno sie znajdzie, a dlug wdziecznosci bedzie sie ciagnal za mna prawdopodobnie do konca tej sentymentalnej gierki Smile Jesli oczywiscie taka zrobie Big Grin
Dzięki za wspomnienie Romek Smile bardzo mi miło.
Wielka szkoda dla duela, odchodzi największy EXPownik w grze, bardzo pomocna i miła osoba, stworzyłeś legendę, gratuluję Smile
Powodzenia w realu przyjacielu.
Dzięki Romek za pomoc na początku i te "pożyczki" platyny Tongue Trzymaj się i powodzonka! Smile
Trzymaj sie Romek, powodzenia w zyciu prywatnym. Wpadnij czasem pogadac Wink
Dzieki Romek za miłe słowa! Smile Naprawdę trudno mi uwierzyć, że ta historia już się kończy.. Wszystkiego dobrego w życiu prywatnym, mam nadzieję, że będziesz tutaj zaglądał Wink!
Romus kończy grę, bo okres nietykalnosci się skończył? Ojejejej
(01-25-2018, 15:34)Crusader napisał(a): [ -> ]Romus kończy grę, bo okres nietykalnosci się skończył? Ojejejej

Ty chyba jesteś ostatnią osobą, która powinna się wypowiadać na ten temat śmieciu. Przerzucie jebany Smile
Lepiej lizać dupsko jak Ty Smile dwulicowosc to twoja najmocniejsza cecha Smile z tego co pamiętam od "przerzutow" to Ty byłeś hah
(01-25-2018, 18:45)Crusader napisał(a): [ -> ]Lepiej lizać dupsko jak Ty Smile dwulicowosc to twoja najmocniejsza cecha Smile z tego co pamiętam od "przerzutow" to Ty byłeś hah
Co kurwa? Wypiąłeś pizde na kolegów z podwórka i poszedłeś jak cwel za ludźmi z gry, bo co? bo dali ci itemy? Weź pierdolnij się w ten przećpany łeb i weź się za życie, bo skończysz przed monitorem jak twoi sponsorzy całe życie.
Stron: 1 2 3 4