Duel Online - Forum

Pełna wersja: System Party/Forum.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
No dobra ale zastanówmy się czy ten pomysł aż tak bardzo zmieni grę na lepsze? No fajnie, będzie więcej expa, hura
Asdator to według ciebie to nic nie zmieniac......
Dzięki party chodziło by się we 2-3 i expiło na osobnych mapach.
Zawsze fajniej jest jak się z kims expi a nie tak samemu nudno bic moby.
Powstały by nowe spoty.
Do tego różnica w expie to od 5% do 10%, nie wiem czy to aż takie wielkie ułatwienie Wink

Wymuszało by to kooperacje na niektórych mapkach oraz tych które mogły zostać dodane w późniejszym terminie Smile
na jednej mapie ciężko we 2 expic lepiej by było gdyby można było expic w odległosci np 3 mapek od siebie Tongue
Po długim expieniu razem % expa mógłby wzrastac Tongue np do 15%
(09-16-2013, 17:50)ModernWar napisał(a): [ -> ]na jednej mapie ciężko we 2 expic lepiej by było gdyby można było expic w odległosci np 3 mapek od siebie Tongue
Po długim expieniu razem % expa mógłby wzrastac Tongue np do 15%

I to jest właśnie moja definicja bez sensowności tego pomysłu Tongue Ale szanuje wasze zdanie. Dla jednego coś jest fajne, dla drugiego niekoniecznie
ModernWar, musisz kontrować wszystkie argumenty przeciw? Przecież już widać, że jesteś za, na prawdę wystarczył 1-2 posty...
Czekam na wsze wypowiedzi czemu nie.
O ile będzie Party nikt nie będzie kazał wam go używać wiec odpowiedź nie bo nie jest bezsensu
System party bylby idealny na bossy o ktore sie tak dopraszacie, Bossa bije sie w 5-10 osob, a bez dobrego systemy party ciezko bedzie wprowadzic jakiegokolwiek bossa zeby sie go fajnie bilo i odbiegalo od rutyny i nudnego bicia Smile
Ja proponuję zmniejszenie czasu auto odświeżania do 6-8 s z 30 sekund. Gra stanie się wtedy dynamiczniejsza, trudniejsza, nie będzie już można expić samemu na silniejszych potworkach bez odświeżenia, trzeba będzie expić w grupach.

Następnie można stworzyć system party, każdy będzie miał wybór czy woli expić na słabszych potworkach samemu i mieć cały exp dla siebie, albo iść z grupą na silniejsze stwory.
Strzal w 10 Karjonos ! Zgadam sie w 100%
Stron: 1 2 3 4