Duel Online - Forum

Pełna wersja: System Party/Forum.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Zdecydowanie nie.
Czemu NIE ???
Podajcie parę sensownych powodów czemu nie można by expic na 2 sąsiednich mapach w Party ?
Głównie takie coś służy podexpianiu niskich lvli, a to zniszczyłoby klimat duela... Wyprawy na wilki, koboldy, robale.. Kto by sam bił moby skoro mógłby wejść w Party z wyższym poziomem i wbić 10 lvl w 5 minut.
No ale napisał że przedział lv to 5. Czyli że 1 lv expi z 6 20 z 25. wiec to nie jest jakas straszna różnica że niby ten 6 lv wyexpi ten 1 albo 25 ten 20.
Wiec ten powód jest obalony
Proszę następny
Widzę że każda odpowiedź to nie bo... nie Smile

W końcu nie byłoby aż taki zaciętych walk o spoty, tylko o ewentualny drop Big Grin
Czy jest w ogóle techniczna możliwość wprowadzenia tego?
A osoby które się z tym nie zgadzają przecież nic nie tracą, exp jest dzielony, i wcale nie musielibyście z tego korzystać Smile
Exp dzielony po równo bez względu na zadane obrażenia? Przecież to bez sensu
Też jestem na nie.
(09-16-2013, 17:06)Asdator napisał(a): [ -> ]Exp dzielony po równo bez względu na zadane obrażenia? Przecież to bez sensu

Bijecie na 2 mapach i dostajecie 10% więcej expa niż normalnie to nie wiem czy to takie bez sensu
To zależy jak kto woli, mi odpowiada obecny system, więc jak dla mnie to bez sensu
Dalej czekam na konkrety Smile

Nic sensownego jeszcze nie padło, ja dałem tylko pomysł który i tak powinien zostać udoskonalony, w ogóle zacznijmy od tego czy to jest możliwe technicznie Smile

@UP. Odpowiedź że ci się nie podoba to nie znaczy że nie ma to sensu.
Stron: 1 2 3 4