Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrona i Odbicie
#41
Tarcze powinny dawać defa zamiast uniku, bo ten nie będzie nigdy już potrzebny, a dodatkowo do defa bonusy jak np. 15% szans że unikniemy ciosu,30%szansy że odbijemy 20% otrzymanego ciosu w przeciwnika, 25% na wchloniecie 75% otrzymanego ciosu
Odpowiedz
#42
(01-23-2018, 18:36)Crusader napisał(a): Tarcze powinny dawać defa zamiast uniku, bo ten nie będzie nigdy już potrzebny, a dodatkowo do defa bonusy jak np. 15% szans że unikniemy ciosu,30%szansy że odbijemy 20% otrzymanego ciosu w przeciwnika, 25% na wchloniecie 75% otrzymanego ciosu

No crus akorat te % odbicie ciosu we wroga dobre by bylo Tongue
Odpowiedz
#43
Zaczne od tego, ze czytajac ta debate kilka razy musialem sie wstrzymac i glosno zasmiac Smile Glownie za sprawa vissena i qilaxa Big Grin
Jesli chodzi o knechta to faktycznie jest problem zwiazany z dwoma nieuzytecznymi skilami, ale wiekszym problemem jest to ze nikt nie ma ochoty sie tym zajac. Zadne placze na forum nie zmusza Seyina zeby rzucil wszystko i zajal sie gra. Brak motywacji to duzy problem ktory dopadl Seyina, Asava i powoli dopada tez mnie. Przerobilem ponad 30 map, zrobilem ponad 50 itemow, dalem ponad 20 pomyslow na rozwoj, a za kazdym razem slysze odpowiedz " jutro sie tym zajme", albo od innych graczy"gowno robisz, nie zaslugujesz na zastepce" i takie tam. Szanse na to ze gra bedzie regularnie ulepszana jest bliska 0. Dzieje sie tak dlatego bo starzy gracze i tak beda grac pomimo tego ze gra stoi w miejscu, a nowi nie przyjda. Co ma tu zachecic kogos mlodego ? Akcja co 4 sekundy ? Czy moze shoutbox gdzie wiecznie sa jakies spiny i narzekanie. Macie pretensje do nas ze nie chodzimy na flagi, dla mnie glownym problemem jest jej godzina. Wiekszosc ludzi w tej grze ma po 23,24 lata i maja na glowie obowiazki. Praca, dom, zycie prywatne, sport, dziewczyna/zona. Nie kazdy ma w lodowce zarcie ktore kupila mama i obiadek pod ryj jak przyjdzie z pracy badz z uczelni.

Teraz troche bardziej w temacie.

Poker rozpisal wszystko jak sie patrzy Smile Balans postaci jakkolwiek trzeba w tej grze zachowac. Siła i Hp to sa statystyki ktore daja wygrac w pvp. Najlepiej zrobiony knecht to taki ktory ma te statystyki zrobione praktycznie na rowno. I da sie zrobic mocnego knechta z obecnymi skilami. Kwestia zmiany Odbicia w dzialajacy zupelnie inaczej skill to temat na inna edycje. Zanim zostanie to przetestowane, bo kazdy z doswiadczenia wie ze prawie kazda nowosc zwiazana jest z masą bledowSmile A doskolane wiemy ze im fajniejszy bug tym ciezej sie nim podzielic z administracja Smile Wnioskowalem o to zeby byly nagrody dla zglaszajacych ale jakos dziwnym trafem nie pyklo Smile

Moje propozycje na skile u knechta :
regeneracja- zamiast leczyc 1 hp moglaby leczyc np 1 % hp.( Na 150 lvlu gdzie knecht ma kolo 400hp przy rozwinietej regence np na 4 poziom mielibysmy 100 % na uleczenie 2% hp, nadal nie duzo ale nie moze byc to skil dajacy duza przewage )
odbicie - tu tez mozna by zastosowac wartosc %, jednak na tyle zbalansowana zeby nie dawala knechtowi calkowitej dominacji nad druga profesja na rownym sobie lvlu.

Co do statystyk Tarcz i itemow ubogich w obrone - jesli ktos bylby w stanie podeslac mi jakis plik w ktorym by uzupelnil brakujace statystyki to bylbym wdzieczny Smile

Vissen mam jeszcze tylko jedno pytanie Smile jakie szanse ma z Toba lotr na rownym lvlu ? jest w stanie Cie uwalic jeden 1 vs 1 na cieniu jak masz w plecaku choc 5 krysztalowych flaszek ? Big Grin

I pamietajmy o tym ze wielu z nas siedzialo razem na jedym tsie rozchodzac sie na inne kanaly na 30 min flagi. Gadalismy jak dobre ziomki a teraz wbijamy sobie szpile w kazdym mozliwym momencie Wink nie na tym to polega. Szanujmy swoje roznorodne opinie bo kazdy ma prawo do tego zeby je miec, a ewentualne przyplywy zlych emocji rozladowujmy w innych miejscach Smile Im bardziej bedziemy sie szanowac tym wieksze beda checi do gry Smile
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#44
No i widzę że Pan Zastepca Administratora wkracza na dobra drogę do dialogu :-) ... Wielki + za zrozumienie sytuacji ;-) Jesteś Starym wyjadaczem... Szukamy dialogu już od bardzo dawna Ale z reszta jak wiesz nikt nie chce go z nami podjąć... Dość słuchania obelg na kazdym kroku... Obiektywnosci potrzeba nam wszystkim... Musimy porozmawiać o wszystkich sprawach... Także o niedawnych incydentach w twoim wykonaniu...
Odpowiedz
#45
Crafter ale czy uwazasz ze rozwijajac 60 lvli w obtone co daje 480 obrony wiecej na rzecz 60 lvli sily to roznica miedzy 480obrony a 3500 sily ciosu. To chyba nie jest okej, bo te 500 obrony nie da ci wystarczajacej przewagi vs knecht czy lowca. Zastanawia mnie fakt iz wypowiadacie sie jak najlepiej zrobic knechta bazujac na waszych przykladach ktore sobie gdzies wyobrazacie po swojemu a moj pomysl na knechta takiego jak mam byl tako od samego poczatku, marzylo mi sie tankowanie bossow z kims w party itp i nie chodzi mi tu o dominacje nad jedna profesja bo lotr ktory napotyka tanka ma skill cien i bieg aby zwyczajnie uciec. Kompletowanie takich przedmiotow jak mam bylo ciezkie ale sa ludzie w ekipie pomocni i mi sie to udalo bo gdyby nie one, mialbym dalej 70 lvl i 2000 sily ciosu. Lotr vs knecht full sila i tak zostanie pokonany bo co z tej sily jak nie ma okazji uderzyc lotra. Nie chodzi tu tez o dominacje nad jedna profesja bo lotr zawsze bedzie silny na pvp. Poprostu uzaleznic dzialanie skilla odbicie od obrony tak jak w dziala to z sila i silnym ciosem. Moj pomysl jest chyba najbardziej fair a wyliczenia macka sie troche nie zgadzaja bo obecnie mam tyle obrony jak sily i na 150 nie osiagne 5.2k bo przy awansie silnego z 18 na 19 otrzymalem mniej niz 100 na pve hee i nie ma czegos takiego jak itemy pod atak, na tanku sa zbedne bo brakuje obrazen wiec chlopaki wyjasniam was ppw pow pow
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#46
Dajcie mu już te % bo tego się już nie da czytac...
Odpowiedz
#47
Ściagnij Seyina to moze wprowadzi Big Grin
Odpowiedz
#48
(01-25-2018, 09:24)Qilax napisał(a): No i widzę że Pan Zastepca Administratora wkracza na dobra drogę do dialogu :-) ... Wielki + za zrozumienie sytuacji ;-) Jesteś Starym wyjadaczem... Szukamy dialogu już od bardzo dawna Ale z reszta jak wiesz nikt nie chce go z nami podjąć... Dość słuchania obelg na kazdym kroku... Obiektywnosci potrzeba nam wszystkim... Musimy porozmawiać o wszystkich sprawach... Także o niedawnych incydentach w twoim wykonaniu...

No to rozmawiajac juz o wszystkich sprawach to mam pytanie. Masz juz ponad 1500 sily ? Xd
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#49
Tak mam tylko trzeba wziąć pod uwagę że mamto też 20 lvl przewagi nad Tobą kolego :-) Odpowiem na wszystkie pytania jakie zadasz. Slucham
Dodam dokładnie 1608... Wliczając w toto 2 bonusy honoru :-)
Odpowiedz
#50
To zapraszam uz XD
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości