Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrona i Odbicie
#31
(01-23-2018, 11:29)Qilax napisał(a): Jak nie wchodzą w grę aspekty logiczne tam pojawiają się takie wypowiedzi jak ta twoja... Vissen niech teraz daje wszystko w sile i tez będzie kozak... Więc następnym razem zanim napiszesz jakiś belkot to zastanów się nad nim i podaj przyklady... Nie bazuj na płaczu i tym że tak Vissen napisał...

no czytajac jak ty wyciagasz 700 ataku z fechtem to ta wypowiedz jest dla mnie najbardziej logiczna, tymbardziej ze palladyna jak nie bylo tak nie ma Big Grin to potwierdza twoja wiedze o grze i zdrowym i zbilansowanym podejsciu do rozwoju gry. Odwracasz kota ogonem, twoje wypowiedzi nie wnosza nic czym moglbys uargumentowac krytyke i przestan juz tu sie wypowiadac bo szkoda moich cennych chwil aby uswiadamiac Cie jak bardzo w ciemie bity jestes i masz klapki na oczach. Idac twoim topem rozumowania przepowadiam w przyszlosci wojne lotrow bo palladyn bedize mial 500 uniku to beda musieli dawac 100 lvli w atak XD normalnie osiol w porownaniu do Ciebie to jest konkretny gosc Big Grin
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#32
Jak będziesz grał tak jak obecnie to ta wojna będzie chyba w twojej głowie ;-) Tylko gadanie i gadanie A jak przyjdzie co do czego to Miscu Aisha i Cabra tylko na fladze... Tacy potężni gracze A flagi są nie dla was ;-) Ja chce konkurecji w grze A nie ciągłego placzu ;-) Wpadaj na flagę to pokonkurujemy A nie przy pisaniu bzdur z jakimś no namem w internecie :-
Odpowiedz
#33
stary wyjdz z domu popatrz na swiat, zamocz pendzla w fajnej puszcze a nie pitolisz mi tu o graniu w kwadraty. Ta gra to przyjemnosc na ktora musze znalezc czas i pogodzic z obecnym trybem zycia ale to pojecie dla Ciebie jest pewnie obce bo mama da, mama kupi i mama zrobi. Na dodatek nie zmienia sie w tej grze nic co mialoby mnie zachecic do gry no i jeszcze jedno, to kto ma flage nie jest krolem gry, ktos kto gra by nim byc najwyrazniej ma cos z psychika. Mam tez inne gry o ktorych ty mozliwe mozesz pomarzyc ktore obsluguja 4k a nie 24 kwadraty i w nie rowniez lubie pograc wiec nie mow mi jak i kiedy mam byc w grze bo swego czasu kazdy z was mial obsrana zbroje na walke UZ... czy to na slejtanie bylo czy to teraz na hellu. W duelu wszystko sie mozesz zmienic diametralnie wiec zastanow sie co piszesz i jak ty przestaniesz grac a ja zaczne i Cie dogonie to wtedy bedziesz bredzil swoje 3grosze ze kiedys mnie biles pff nawet nie dawales z wioski WYJSC ! tiaaa co wy luzdie w glowach macie
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#34
Ty jak chcesz sobie popisac o fajnych loszkach to foraforma pomyliles ;-) Chłopak to nie ja już wbijam 3 postać na 110+ Coś Ty chlopak się w glowE uderzyl?
Odpowiedz
#35
przeczytalem post macka i zmiana regenki na rzecz szarzy jest swietne, ale osobiscie badzmy realistami i taka szarza powinna sie odnawiac tyle co bieg a nie 300 sekund. Maciek, ja wiem ze twoja postac to full sila i hp ale moja to full sila i obrona i zrozum ze odbicie bedzie bardziej rzutowalo na korzysc takiej postaci w skali % od pancerza. Wziales na przyklad wszystkie najlepsze itemki teraz ale skad wiesz jakie obrazenia maja itemy ktore maja wejsc? mam teraz takie staty jak podales ty i mam 3000 sily na pvp i 215hp i nie mam zamiaru rozwijac sily bo chce isc w obrone tak aby tacy ludzie jak Ty mnie nie ranili, cos kosztem czegos tak? moge miec 5.2k sily jak napisales ale musialbym rozwijac wiecej sily a tego nie planuje, wole mniej sily a wiecej defa. Przy przeliczniku % od sumy pancerza z obrony moglbys uzyskac odpowiednie wartosci co do gry PvE jak i PvP. Moby maja 4k sily to czemu knech na 150 lvl ma tyle nie miec jesli jego glownym skillem byloby odbicie a drugim silny cios? co z tego ze mialby wtedy moze z 1500 sily na Pvp ale potwory moglby tankowac. Ja pod takim kontem to obrazuje i wy tez powinniscie zaczac a zeby tyle obrony co napisales w przykladzie swojego tanka uzyskac to mialbym tyle na 150 nie rozwijajac ani razu obrony..

(01-23-2018, 13:37)Qilax napisał(a): Ty jak chcesz sobie popisac o fajnych loszkach to foraforma pomyliles ;-) Chłopak to nie ja już wbijam 3 postać na 110+ Coś Ty chlopak się w glowE uderzyl?

chlopak ile ta edycja trwa? chlopak a maciek jak prawie 3konta wbil do 150 to nie wiem jest lepszy ode mnie czy gorszy? ciekawi mnie twoj tok rozumowania naprawde, przypadek niespotykalny, pospolitus klauniadus
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#36
Ale Maciek gra dalej, dostawal łomot to wstawal i gral... A Ty co zrobiłeś? Na forum płaczesz nic poza tym... Mogą Ci nawet 30% dac tylko przychodz na te flagi i graj... Jak jest problem to wszyscy go sprowadzaja do Pokera... Byś pokazał Ty też trochę charyzmy A nie lament i obelgi na forum...
Odpowiedz
#37
super, kup mu nowa myszke i zaplac za prad w nagrode. Widze komentarze pograzajace samego siebie jestes w stanie usuwac na biezaco Smile koniec spamu, popisz sobie w dzienniku przygod stulejarza dalej swoje dokonania i macka Big Grin
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#38
Vissen jak dla mnie mogą dać Ci i 4k defa lotto mi to od tego są łowcy i knechty żeby Cie ubic jezeli bedziec zadowolony jak nie bedzie Cie zaden lotr ranil to niech tak Seyin zrobi i tyle bez placzu. Ja jestem zdania ze nie ma to jak dobre jebniecie i wole isc w sile a knecht i tak jest przekozak wystarczy sie ubrac i tyle Smile niech doda Seyin obrone do itemow za sp dojdzie Ci 100 defa niech doda 10 obrony na lvl odbicia bedziesz kosior moim zdaniem to wystarczajace Smile

Ps. Osoby nie walczące w pvp tylko pvm nie powinny sie chyba w tej kwesti wypowiadac.
Odpowiedz
#39
ja nie mowie ze mi maja tyle dac tylko mowie ze dzieki temu bedize mozna tyle uzyskac a to roznica. Odbicie nie moze dawac tyle samo co poziom, moze z im wyzszym lvlem odbicia inaczej bedzzie knechtowi naliczany pancerz od statystyki obrony + te odbicia strzaly lowcy ale z wieksza szansa i koniecznoscia zalozenia tarczy aby moc odbic strzale Big Grin
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#40
(01-23-2018, 17:50)Vissen napisał(a): ja nie mowie ze mi maja tyle dac tylko mowie ze dzieki temu bedize mozna tyle uzyskac a to roznica. Odbicie nie moze dawac tyle samo co poziom, moze z im wyzszym lvlem odbicia inaczej bedzzie knechtowi naliczany pancerz od statystyki obrony + te odbicia strzaly lowcy ale z wieksza szansa i koniecznoscia zalozenia tarczy aby moc odbic strzale Big Grin

Mi się wydaję że to czarna magia dla Seyina zeby odbijac ten cios od lowcy ;/ no ale jezeli sie tego podejmie to spoko by to wygladalo. Nadaj jestem zdania ze itemy za sp powinny dawać defa kazdy na tym zyska ale ewidentnie knecht najwiecej i przy tym pozostanmy zeby jeszcze bardziej tego balansu nie zaburzyc ew. zrobic nie 15/20 na lvl obicia jak jest tylko 25/30 przy pvp i pvm. Było by git mi az tyle defa by nie doszlo poniewaz mam duzy lvl silnego ciosu ale skoro Ty bazujesz na um. odbicie dojdzie Ci naprawde sporo defa i te lotry beda Cie smyrac zawsze lepiej wiedziec ze ktos Cie bije na cieniu i dac info dla ekipy bo to wkoncu gra zespolowa Smile

(01-23-2018, 18:25)Haavek napisał(a):
(01-23-2018, 17:50)Vissen napisał(a): ja nie mowie ze mi maja tyle dac tylko mowie ze dzieki temu bedize mozna tyle uzyskac a to roznica. Odbicie nie moze dawac tyle samo co poziom, moze z im wyzszym lvlem odbicia inaczej bedzzie knechtowi naliczany pancerz od statystyki obrony + te odbicia strzaly lowcy ale z wieksza szansa i koniecznoscia zalozenia tarczy aby moc odbic strzale Big Grin

Mi się wydaję że to czarna magia dla Seyina zeby odbijac ten cios od lowcy ;/ no ale jezeli sie tego podejmie to spoko by to wygladalo. Nadaj jestem zdania ze itemy za sp powinny dawać defa kazdy na tym zyska ale ewidentnie knecht najwiecej i przy tym pozostanmy zeby jeszcze bardziej tego balansu nie zaburzyc ew. zrobic nie 15/20 na lvl obicia jak jest tylko 25/30 przy pvp i pvm. Było by git mi az tyle defa by nie doszlo poniewaz mam duzy lvl silnego ciosu ale skoro Ty bazujesz na um. odbicie dojdzie Ci naprawde sporo defa i te lotry beda Cie smyrac zawsze lepiej wiedziec ze ktos Cie bije na cieniu i dac info dla ekipy bo to wkoncu gra zespolowa Smile


Ps. A co do tarcz to rzeczywiscie powinny odgrywac wieksza role tym bardziej ze unik nie jest brany teraz pod uwage. Kazda tarcza poczawszczy od najslabszej powinna dawac obrone a te najlepsze tarcze bywinny byc naprawde op poniewaz knecht uzywa ich jedynie do przeleczania sie a bardzmy szczerzy powinny spelniac inna role Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości