Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrona i Odbicie
#1
Jak mowilem napisze temat dotyczacy obrony i odbicia. Jako ze gram postacia robiona tylko pod obrone to widze jaka bezuzyteczna ona jest wraz z odbiciem ktory sie ma nijak do tej statystyki (silny cios jest skalowany od sily wiec czemu obrona mialaby nie byc?) O to jest pytanie ! Wedlug mnie trzeba przeanalizowac ile powinna dodawac statystyka obrony a odbicie powinno redukowac obrazen lowcy o pewien %. Skoro knecht to rycerz to powinien miec zredukowane obrazenia od strzaly dzieki umiejetnosci ODBICIE natomiast Lowca powinien te obrazenia wzmacniac za pomoca rozwijajacego PRZEBICIA. Jeden jak i drugi skill znajdzie swoje dodatkowe zastosowanie w PvP i PvE bo moby na nowych mapach maja duzo pancerza jak i Sily ciosu co da sie odczuc gdy ma sie potwora na wiecej akcji niz 3 akcje. Wedlug mnie odbicie powinno skalowac sie podobnie do silnego ciosu, im wiecej obrony masz tym wiecej bedzie dodawala Ci w przyszlosci na wyzszym poziomie odbicia badz wprowadzenie przelicznika sumujacego punkty pancerza zebrane z obrony x 10/15% na poziom umiejetnosci. Nie zycze sobie komentarzy ze przeciez mnie nikt nie rani i ze chce sobie ulepszyc postac bo nie o to to w tym wszystkim chodzi.. Poprostu chce dodac szlak ktory mozna fajnie zbudowac grajac knechtem rozwijajac wiecej statystyk niz hp i sile a lotr na cieniu i biegu i tak Ci zbije wszystko do zera. Pozatym zdobylem wszystkie itemy pod obrone, nie mozna wiecej wyciagnac a bez nich nie wbilbym tego poziomu ktorego mam bo 40 sily doszlo mi wlasnie z przedmiotow i zastanawiam sie, dlaczego nie dostalem tyle samo obrony skoro przedmiot za sp to przedmiot unikatowy dodajacy wszystkie statystyki z wyjatkiem jednej...


czytac i pisac jakie macie pomysly na edycje umiejetnosci odbicie, chetnie poslucham Smile
a ludzie ktorzy dalej beda hejtowac bo mnie nie rania niech wroca do gry i podropia to zaczna mnie ranic Smile
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#2
Ludzie od karla w krotce sie tym zajma ;d hahah
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#3
Jeśli postac jest zrobiona tak jak twoja, posiadająca tylko obronę (swoją drogą nie może tak być ze postać ukierunkowana jest tylko w jedna statystykę) to faktycznie może skill odbicie nie jest zbyt mocny w stosunku do tego co otrzymales awansami... Jednakze oblicz jak potężna liczbę pancerza otrzyma knecht idący buildem sila/hp... Ludzie kombinują, szukają sposobu do uzyskania jak największej ilości siły/obrony/wytrzymalosci poprzez zmianę specek balans punktami rozwoju... Pomijając fakt że masz full eq i w ogóle taka sytuacja ze Ty expisz polegajac na samym ekwipunku nie powinna mieć miejsca... Trzeba się zastanowić, obliczyć jak to faktycznie można zmienić... Dla Ciebie zmiana odbicia jest jak najbardziej ok Ale dla wszystkich pozostalych knechtow będzie zbyt mocna... Takie jest moje zdanie... Cierpisz przez innych i tyle w temacie... Pozostają jeszcze "nowe itemy" których statystyk też nie znamy i swoja droga mogą one mocno namieszac...
Odpowiedz
#4
Twoja odpowiedz jest zupelnie bez sensu, dlatego mowilem aby ktoa taki sie nie wypowiadal Smile jak mozna osiagnac duza ilosc pancerza rozwijajac hp i sile??? Jak mozna pisac expienie nie powinno miec miejsca skoro zostawilem to konto na 70 poziomie bez itemow bo nie mialem mozliwosci expic nawet w kopalni. Skoro skolekcjonowalem wszystkie itemy dla knechta takie same jak ma np wiadro to znaczy ze moja postac nie ma prawa expic? Non sens ;d sluchaj tylko wy zmieniacie statystykki specjalizacji co flage, ja tak nie robie bo wybirram droge i nia ide a nie pajacuje jak wy placac 2 zl za to, zeby uniemozliwic komus zdobycie flagi jesli widzicie ze jest przykladowo 3 lotrow w godInach flagi. Wiadro zmiania statystyke specjalizacji i ma ponad 200 obrony wiecej. Nie ma knechtow w topce praktycznie wiec skad ty mozesz wiedziec ktoremu knechtowi moze dodac wiecej a ktoremu mniej pancerza poprzez zbalansowanje skilla odbicie? To chyba logiczne ze ten z wieksza iloscia rozwinietwj obrony powinien uzyskac odpowiednio wiecej obrony niz knecht nie awansujacy obrony w cale. To co napisales to kompletna blazenada, boli cie ze mam wszystko a ty nie i ktos kto zabija wiekszosc ludzi z cienia bez problemu bedzie mial ptoblem z zabiciem jednej ppstaci z wrogiej gildii. ( pomijajac fakt ze ta postac to wlasnie miala na celu aby lotry mialy z nia problem bo jak policzyny ilu macie lotrow w sojuszu to wyjdzie 3 pelne gildie pewnie ). Nie moeszaj rowniez statysyyk nowych przedmiotow no skoro sa nowe bronie to niosa wieksze obrazenia a nowe zbroje wiekszy pancerz wiec temat balansu jest bez zmian. Dodac obrone do przedmiotow za sp w stosunku 1:1 z sila
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#5
Tak że wystarczy zmiana specki Mistrzu i już wszystko leży... Ty sobie tego nei dasz wmówić... Masz dobra postać i żadna zmiana nie wchodzi w gre... Tyle w temacie... Nagle gra ma sie podporządkować chłopowi ktory zrobił sie pod defa... Nie Ty grze tylko gra Tobie...<BRAVO> Skoro tyle razy Odbicie było nerfione na rzecz Pasywnego pancerze to chyba normalne że musiało to być w jakis sensowny sposób podliczane... Balans miedzy hp/siła/defem musi zostać zachowany... Już widze jak Wiadro idzie z 400hp/10k siły/2k defa... Porojony pomysł...
Dodam jeszcze że bazuje w oparciu o 160lvl knechta a nie twoim 100...
Odpowiedz
#6
wiadro ma swoj lvl i zaloze sie ze nie bedzie mial takiej ilosci defa i tyle sily ciosu bo skoro zmienia specke to straci jej ponad 30 Smile wlasnie o to chodzi aby szukac nowych mozliwosci i prob rozwoju.
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#7
No to niech ma 8k co i tak już robi z niego bestie... On niema specki hp... 400 hp jest autentyczne... 8k siły też i z twoim odbiciem wychodzi 2k defa... Dodam że im dalej tym bardziej Knecht staje się mocny...
Odpowiedz
#8
no to sobie dolicz od tego 100 lvl 40 poziomow w hp bo ja mam nieco ponad 200 Smile nadal gdzies widzisz ze jest to okej skoro mam np odbicie na 6 7 poziomie?
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#9
Ja widzę że moje tłumaczenia nie dochodzą w ogole do Ciebie... Jesteś tak pewny swojego i idziesz w zaparte że ten spór niema sensu... SIŁA>Obrona Ty tego nie rozumiesz... Obrona ma być dodatkiem a nie fundamentem...
Odpowiedz
#10
to samo moge powiedziec o Tobie dlatego nie chcialem abys sie udzielal, ELO
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości