Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista Błędów i Zmian które trzeba zrobić !!!
#1
Cześć i czołem.

Droga Administracjo !!!

Lista do poprawy/naprawy/dodania

- Dodanie Króla Krasnoludów (brak możliwości wykonania questa)
- Dodanie Tarantuli (j.w)
- Dodanie Szlamowców (j.w)
- Naprawa mikstury Szlamu
- Dodanie Vizethów Biały i Czerwony
- Dodanie Alchemii
- Dodanie Palladyna !
- Dodanie dropu nowych itemów do potworów na mapie od 100lvl
- Dodanie na nowych mapach od 100lvl Smoka i Dowódcy Atraknysa
- Dodanie dropu platyny do tych mobów co z nic nie wypada platyna
- Naprawa błysku u Łowcy ( nie można skoczyć na teren za 2 akcje)
- Ustabilizowanie strzału u Łowcy (np. raz trafiam za 5 raz za 10, na wyższym lvlu róznica wynosi ponad 20 ran)
- Nadanie użytku z Klucza Paryskiego


Zmiany Dokonane:
- 13.01.2017 Dodanie nowych questów


Dodatkowe uwagi graczy proszę zamieszczać w Tym temacie który będę aktualizował.
Odpowiedz
#2
Popieram ;D sznela kuhwa hahaha
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#3
Ja sie podpisuje pod tym rekami i nogami, chociaz wiem, ze to nic nie zmienia
Odpowiedz
#4
Dodanie 7 dniowej blokady wyjscia z gildi ( Seyin przejebales fortune ) xd
Odpowiedz
#5
(01-07-2018, 19:16)Crazy napisał(a): Cześć i czołem.

Droga Administracjo !!!

Zakładam temat Bo ŚPICIE !!! Są rzeczy w grze do poprawy i naprawy ale Wasze obietnice i lenistwo nie chce tego naprawić.

Lista do poprawy/naprawy/dodania

- Dodanie Króla Krasnoludów (brak możliwości wykonania questa)
- Dodanie Tarantuli (j.w)
- Dodanie Szlamowców (j.w)

- Naprawa mikstury Szlamu
- Dodanie Vizethów Biały i Czerwony
- Dodanie Alchemii
- Dodanie Palladyna ! - najpierw wyeliminujemy błędy z aktualnie dostępnymi profesjami
- Dodanie dropu nowych itemów do potworów na mapie od 100lvl
- Dodanie na nowych mapach od 100lvl Smoka i Dowódcy Atraknysa
- Dodanie dropu platyny do tych mobów co z nic nie wypada platyna
- Naprawa błysku u Łowcy ( nie można skoczyć na teren za 2 akcje)

- Ustabilizowanie strzału u Łowcy (np. raz trafiam za 5 raz za 10, na wyższym lvlu róznica wynosi ponad 20 ran)
- Nadanie użytku z Klucza Paryskiego


Dodatkowe uwagi graczy proszę zamieszczać w Tym temacie który będę aktualizował.

Zmiany, które zostaną wprowadzone do 15.01.2018 włącznie
Odpowiedz
#6
Dodaj jeszcze blokade wychodzenia z gildii oraz zacznijcie myslec nad odbiciem. obrona ktora jest rzadko zamieszczana w przedmiotach oraz nie umieszczona w itemach za sp tez powinna zostac zaktualizowana. Bylo wiele pomyslow na zmiane dzialania odbicia, osobiscie uwazam ze najlepiej byloby wprowadzic jakis procentowy mnoznik od punktow obrony(mniejszy % pvp a wiekszy a nawet dwukrotny na PvE) gdyz % od calkowitej obrony bylby nie fair ze wzgledu na przewage lvlowa pewnego wiadrosmolika(suma pancerza z obrony pomnozyc przez 10% PvP a 15/20 % PvE na poziom odbicia) i nie tylko, bo skoro ktos decyduje sie rozwijac sie obrone kosztem sily to rozklad sil powinien byc zrownowazony a tworzac taka postac widze ze tego brakuje bo zeby osiagnac 2000 obrony trzeba wbic wysoki naprawde lvl a to jest ciezkie Big Grin (moze w przyszlosci wiecej osob postanowi zrobic takie postacie, KTO WIE, nie chodzi mi tutaj o boostowanie swojej postaci tylko o zblizenie i polepszenie po czesci gry i uzytecznosc wszystkich dostepnych umiejetnosci) Regeneracja tez powinna miec taka funkcje lub zwiekszyc obecna regeneracje od 2/5/10/20/35/50 przy czym 2hp jest to standardowe 100% uleczenie a nastepne poziomy awansuja o 33.3% na swoja szanse) . Uwazam ze bardzo by to usprawnilo tego skilla bo badzmy szczerzy wiekszosc skilli skaluje sie w pewnego rodzaju procwntach a te dwa skille sa obecnie bezuyteczne. Mam pewien pomysl co do przebicia i odbicia aby strzal od lowcy mogl zostac odbity nie raniac knechta badz przekazany czesciowy dmg na lowce a przebicie dodatkowo obnizalo by szanse na odbicie strzaly. Moze brzmi to jak kosmos ale skoro odbicie nosi ze soba taka nazwe to niesie za soba takie spostrzezenia ;d wymogiem na odbicie strzaly byloby noszenie tarczy w walce, piszcie co myslicie :>
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#7
Proszę o dodatkowe podświetlenie rzeczy z listy które zostały zrobione. Questy zostały dodane a pewnie mało kto tym wie. Z góry dziękuję.
Odpowiedz
#8
Spokojnie wszystko zaktulizuje jak bede w domu
Odpowiedz
#9
1 proponuje jeszcze zmienic bonus pancerza u łowcy aby nie działal tylko w pve ale i w pvp, 1 to nie jest tak duzo ale skoro pozostałe profesje maja to niech i łowca ma
2 warto sie zastanowic nad tym aby zablokowac uzywanie run takze dla atakującego nie tylko dla atakowanego gracza
Odpowiedz
#10
Zabij:

200 * Szelec Wyborowy

Szelec Wyborowy: zabiłeś 0/200

/////

Literówka w nazwie Wink i nie wiem dlaczego nie da sie wykonać questa? tzn wziąłem go, biję moba i mi go nie zalicza?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości