Ankieta: Reset serwera?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, w ciągu tygodnia
38.71%
12 38.71%
Tak, w ciągu dwóch tygodni
35.48%
11 35.48%
Tak, później niż dwa tygodnie
16.13%
5 16.13%
Nie
9.68%
3 9.68%
Razem 31 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RESET (?)
#1
Witam,
W związku z ostatnim zamieszaniem wywołanym błędnie naliczanym bonusem za PD i nasilającymi się prośbami o reset serwera - zamieszczam ankietę.
Proszę o oddanie głosu i ewentualne komentarze.

Pozdrawiam,
Seyin
#2
Wydaje mi sie ze reset powinien być tak do 2 tygodni i ogłoszony ze by większość graczy dowiedziała się o nim wiec myślę 2 tygodnie poczekamy Wink
#3
(05-31-2017, 21:22)Uriel/Avatar napisał(a): Wydaje mi sie ze reset powinien być tak do 2 tygodni i ogłoszony ze by większość graczy dowiedziała się o nim wiec myślę 2 tygodnie poczekamy Wink
Osobiście skłaniam się ku drugiej opcji (2 tygodnie) z uwagi na to, że przy serwerze wyłączonym na 2 tygodnie jestem w stanie postawić drugi równoległy serwer testowy, skonfigurować oba, poprawić PD, zmianę haseł i platynę naliczaną za flagi.
#4
(05-31-2017, 21:49)Seyin napisał(a):
(05-31-2017, 21:22)Uriel/Avatar napisał(a): Wydaje mi sie ze reset powinien być tak do 2 tygodni i ogłoszony ze by większość graczy dowiedziała się o nim wiec myślę 2 tygodnie poczekamy Wink
Osobiście skłaniam się ku drugiej opcji (2 tygodnie) z uwagi na to, że przy serwerze wyłączonym na 2 tygodnie jestem w stanie postawić drugi równoległy serwer testowy, skonfigurować oba, poprawić PD, zmianę haseł i platynę naliczaną za flagi.

To jeszcze tego nie zrobiłeś ? HuhHuh
#5
dobrze ze te nowe gildie weszly ;D
#6
eh, nie ma to jak po raz kolejny przypomnieć sobie o duelu zacząć klikać w kwadraty, i po raz kolejny załapać się na restart. (konto na forum również mi usunęli..) Wink
choć fakt, nie wiem o co chodzi z PD (nigdzie nie widać informacji), to powinien być restart. 2kk za potwora dla garstki graczy to nieporozumienie.
proponowałbym również ustalenie maksymalnego poziomu, z jednoczesna zmiana "top20" na stronie głównej, zamiast poziomu - honor, sp, czy coś co odzwierciedla tematykę gry czyli walkę.

p.s. skacząc sobie po zakładkach na głównej stronie, pojawia się link do "duelonline.pl/zasady.php" który jest pusty, a galeria wydaje się być przedawniona. jak z reszta GUI samej gry (tj. skalowanie do dzisiejszych rozdzielczości. gra śmiesznie wygląda na 4k), ale to takie moje spostrzeżenia.
#7
Szczerze wolałbym poczekać, dopracować wypieścić mieć już gotowe zmiany bez błędów i dopiero rozpocząć następną edycję czyli tak mniej więcej 2 miesiące minimum
#8
Proponuje usunac bezwzglednie unik a itemy ktore go dodawaly zamienic na inne statystkimi lecz zeby rycerze nie byli tak poszkodowani powinni miec dosc sporo
wygórowane lvl/hp tzn. lotr-2hp lowca 3 a rycerz 5 ja to tak widze
#9
Moim zdaniem to nie powinniśmy się spieszyć z tym resetem tylko obgadać wszystkie pomysły i możliwość na poprawienie gry i przetestować je na tym serwerze a dopiero otwierać nowy. Na spokojnie bo znowu będą błedy i nie dokończone sprawy.
#10
No bez testu nowy serwer nie ma sensu wdrożyć pomysły graczy i zostawić najbardziej rozsądne i dopiero ruszyć start za tydzień czy dwa nic nie zmieni pozostaną stare błędy


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości