Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event wielkanocny
#1
Information 
Opis wydarzenia:

Na okres tygodnia zostanie wprowadzony system naliczający punkty za zabicie potworów (wykorzystamy do tego punkty PD z karty postaci, które obecnie nie mają żadnego zastosowania).
Potwory zostaną podzielone na grupy w zależności od ich siły. Za potwory słabsze naliczany będzie 1 punkt, za silniejsze 2 pkt, za bossy 10 pkt. Zebrane punkty będzie można wymienić na krótkotrwałe bonusy (exp/drop na okres 72h). Bonusy te będą mogły się łączyć (można mieć aktywny więcej niż jeden, cena aktywacji kolejnego będzie stosunkowo wzrastać, bez górnej granicy, każdy kolejny bonus przedłuża działanie poprzedniego). Punkty będzie można wykorzystać zarówno podczas eventu jak i po jego zakończeniu. Zdobyte punkty będą związane z postacią i nie będzie możliwości ich przekazania.
Podczas trwania eventu na mapach będą pojawiać się jajka wielkanocne za których zebranie gracz otrzyma dodatkowe punkty. Istnieje szansa na losowy krótkotrwały bonus po zebraniu jajka. Jajka są wyświetlane w osobnych lokacjach dla każdego z graczy. Ich dzienny limit wynosi 20.

Wygląd jajek:
[Obrazek: easter1.png][Obrazek: easter2.png][Obrazek: easter3.png]
Dostępna będzie także nowa lokacja z bossem [Obrazek: boss.jpg], którego zabicie poza możliwym dropem (podobnym do dropu z pozostałych bossów) gracz otrzyma 250 pkt. Za zabijanie każdego ze strażników [Obrazek: oprych.png] [Obrazek: zbir.png] można otrzymać 15 pkt. Boss dostępny będzie raz dziennie (od 22:30 do zabicia pierwszego bossa).

Skarbiec:
[Obrazek: skarbiec.jpg]



Dla najbardziej aktywnych osób przewidziane są dodatkowe bonusy (bierzemy pod uwagę sumę zdobytych punktów, niezależnie od tego ile z nich zostało już wykorzystanych).


Czas trwania eventu: 15-21 kwietnia


Zapraszamy do czynnego udziału w wydarzeniu!
Odpowiedz
#2
Ci strażnicy mogli by wyskakiwać dodatkowo na wszystkich mapkach w duelu, żeby było ciekawiej Big Grin
Odpowiedz
#3
Widzę że będzie zabawa Smile
Odpowiedz
#4
Gdzie są te jajka?! Przeszedłem połowę map i nie znalazłem ani jednego
I gdzie mozna wymieniac te zdobyte PD na bonusy?
Jakiś ranking graczy z tymi punktami też by sie przydał.
Odpowiedz
#5
(04-17-2017, 09:55)Elpasso00 napisał(a): Gdzie są te jajka?! Przeszedłem połowę map i nie znalazłem ani jednego
I gdzie mozna wymieniac te zdobyte PD na bonusy?
Jakiś ranking graczy z tymi punktami też by sie przydał.

TO SAMO ! PYTALEM JUZ I NIKT NIE UDZIELIL ODPOWIEDZI...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości