Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event "Klucz Paryski"
#1
Chciałbym przedstawić swój pomysł na nowy event, który mógłby w przyszłości odbywać się cyklicznie. Gracze będą dzielić się w nim na 2 grupy (póki co), będą dobierani tak, żeby w każdej grupie była mniej więcej taka sama liczba graczy o podobnych poziomach, a także przynajmniej jeden knecht, łotr i łowca.

Każda z grup będzie zaczynała w wiosce i musiała stamtąd dotrzeć na wyznaczoną mapę, na której pojawi się Neth (obie mapy będą znajdować się w takiej samej odległości od wioski). Event będzie polegać na jak najszybszym zabiciu Netha i dostarczeniu wydropionego z niego klucza na wybrane pole w wiosce przez jednego z graczy w teamie. Dojście do celu będą utrudniać respiące się na mapach powrotnych potwory, dlatego wymagana będzie współpraca całego teamu.

Nagroda dla zwycięskiego teamu(może jeszcze coś innego się wymyśli):
Bonus exp 150% przez tydzień + oczywiście exp i platyna z bossa i mobów

Czas eventu - Sobota 08.04, godz. 21:00
Odpowiedz
#2
A co ze sposobem dostarczenia go do wioski? Padasz, respisz się w wiosce. Tyle. Runa? Też za łatwo.
Odpowiedz
#3
(04-04-2017, 21:59)Alask napisał(a): A co ze sposobem dostarczenia go do wioski? Padasz, respisz się w wiosce. Tyle. Runa? Też za łatwo.

Ja powiem jeszcze inaczej Wink patrząc na ilość osób które aktualnie grają będzie ciężko dopasować 2 teamy które będą składały się z przynajmniej jeden profesji a co moim zdaniem jeszcze gorsze nikogo nie zainteresuje taka nagroda Big Grin 5kx lvl nawet dla mnie to jedynie 500k tyle wbijam w 20 minut na expie Smile wymyśl coś bardziej konkretnego może zachęci ludzi do brania udziału w evencie a co za tym idzie większej ilości ludzi w grze Wink
Odpowiedz
#4
Alask, zgadzam się, oczywiście item trzeba będzie dostarczyć do wioski przechodząc przez wszystkie mapy, teleport będzie zakazany, a jak osoba z kluczem padnie - team przegrywa. Dzięki za przypomnienie. Co do nagrody - można ją zmienić na np. bonus expa 150% na jakiś dłuższy czas, ale chyba nie tylko o nią chodzi.

Edit. Nagroda zmieniona na bonus exp 150% przez tydzień
Odpowiedz
#5
No to już ma większy sens będzie rywalizacja o ten bonus przynajmniej mam taką nadzieje Smile
Odpowiedz
#6
Event fajny z pomysłem, ale wymaga czegoś więcej niż określenie zasad - ograniczeń skryptowych :/
Odpowiedz
#7
(04-04-2017, 22:18)Alask napisał(a): Event fajny z pomysłem, ale wymaga czegoś więcej niż określenie zasad - ograniczeń skryptowych :/

Będą wprowadzone na czas eventu Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości