Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa Edycja - jak ma wyglądać?
#11
(12-20-2014, 11:44)Dark Vego napisał(a): Ja osobiście nigdy nie grałbym w coś co ma za chwilę ruszyć od nowa bo to strata mojego czasu i nerwów

Gdyby to co napisałeś było prawdą, nie grałbyś w trzy różne edycje duela, a teraz nie czekałbyś na czwartą. Co więcej, nie oddałbyś/sprzedałbyś żadnej postaci i nie zaczynałbyś gry od nowa. Bez urazy Vego, ale Twoja historia gry w duela jest totalnym zaprzeczeniem tego co napisałeś w tym poście.

Resety były, są i będą wpisane w tę grę, czy wam się to podoba czy nie. Problem w tym, że nigdy nie były oficjalnie zapowiedziane i były traktowane jako konieczność do reaktywowania gry. W międzyczasie gra za każdym razem stała odłogiem przez kilka(naście) miesięcy i traciła w tym czasie graczy.

(12-20-2014, 11:44)Dark Vego napisał(a): Dopóki nie ściągnie się większej ilości nowych graczy i nie 20, 30 tylko ponad 50 to gra będzie miała sens i to co robi Asav z Seyinem też będzie miało sens, bo mają fajne pomysły i możliwości rozwoju gry, ale ich praca jest syzyfową pracą jak mają być ciągłe resety i grać ma 10 osób. Szkoda ich trudu, lepiej niech dadzą każdemu 50lv średnie eq (itemy krasia, nok, iluzje, kieł misia, ognisty pierścień), usuną moby i zrobią jedno wielkie PvP, bo chyba o to większości chodzi

Pomysły to jedno, a realizacja to drugie. Przez całą 3 edycję nie pojawiła się żadna zmiana, po której ludzie zaczęliby więcej grać. Były jedynie eventy z expem/dropem, które fakt, działały, ale z efektem jojo - po wyłączeniu bonusa serwer świecił pustkami.

To co napisałeś w reszcie posta to oczywiście prawda, ale jednocześnie utopia - nigdy nie nastąpi. Każdy by chciał super reklamy, regularnych nowości itp, ale trzeba być realistą - póki co resety były jedynym narzędziem, żeby ponownie przykuć zainteresowanie graczy.

Zdaję sobie sprawę, że pomysł ze stałymi resetami (btw nikt nie mówił o 3 miesiącach, bo to zdecydowanie za często) ma swoje wady, ale proszę, osoby przeciwne temu pomysłowi, powiedzcie - jak sobie wyobrażacie duela za powiedzmy pół roku, kiedy serwer znowu będzie (bo wszyscy dobrze wiemy, że będzie) świecił pustkami, a na flagę będą się logować 2 osoby. Gwarantuję wam, że albo admini dadzą sobie spokój albo po kilku miesiącach stagnacji znowu będzie reset. Tyle, że w międzyczasie odpadną kolejni gracze. Żadne sety, siedziby, targi, upiory tego nie zmienią, bo to tylko dodatki i każdy kto gra w tę grę dłużej powinien zdawać sobie z tego sprawę.
Odpowiedz
#12
W każdą z trzech edycji grałem, bo nigdy od początku nie było założenia o ew. resecie, a jeśli pojawiał się pomysł resetu to nie wiem czy zauważyłeś ale przestawałem grać Smile Czwarta edycja jak super by nie była, ja grać niestety nie będę z różnych przyczyn, napisałem tylko co o tym wszystkim myślę i wydaję mi się, że większość się tu ze mną zgodzi Wink
Odpowiedz
#13
To i ja dorzucę swoje 2 grosze.

Jeśli nie ma zasłony to w tej edycji musi być! Ta gra wiele traci jak nie da sie w ten sposób rozwiać postaci i właściwie duża cześć itemów jak tarcze i płaszcze są bezużyteczne.

Zmniejszenie drastycznie dropu najlepszych itemów, żeby nie było, że za miesiac kazdy lata z full eq. Naprawde uważacie ze wprowadzenie ograniczeń levlowych dla itemów jest dobre? Nigdy nie mieliście tak, że specjalnie siedzieliście na silniejszych mobach mimo ze exp/h był mały tylko po to, żeby wydropić coś fajnego ?

Chciałbym też, żeby dało sie czuć, że tą grą sie ktoś interesuje i nie wyglądało to tak, że serwer zostaje właczony i gramy, tylko wprowadzane są na bierząco jakieś zmiany i eventy.

Więcej przywilejów dla gildii posiadającej flage. Sam wampir nie wystarczy tylko przydały by sie jeszcze ze 2 mapki z takim potworkiem jak wampir i jakieś bonusy jak +10% do expa czy dropa, albo coś w ten deseń.

No i reklama gry. Jeśli autorzy nie maja czasu zareklamować gry to możemy zrobić to MY! Niech ktoś napisze jakiś fajny tekst opisujący grę, aby każdy z nas mógl go gdzieś wkleić. Każdy z nas gra w inne gry i są fora na których mozna by było za reklamować tą gre. Kilka osób na pewno sie zainteresuje i moze wciągnie na dłużej, a to tylko na plus dla nas.


Jeszcze myślałem zeby wprowadzić jakąś wiekszą ilość expa potrzebną do w bicia kolejnego poziomu np powyżej 100 lev. żeby nie było takich rozbieżności w walkach o flage, ale pewnie wszyscy zaraz sie oburzą.
Odpowiedz
#14
Może w 2004r ta gierka była pro, ale teraz to kwadratowe gówno porównując do innych MMO, RRG. Od 10 lat nie zauważyłem żadnej zmiany... Już nawet w Metinie dodano nową postać !
Odpowiedz
#15
*********** *********** a dobrze bylo ... trzeba bylo zostawic i dodawac co miesiac cos nowego a nie przerwe robic.
Odpowiedz
#16
przerwa jest po to żeby silnik gry usprawnić dzieki czemu administratorom będzie łatwiej nowości do gry wprowadzać
Odpowiedz
#17
hilomee ta grafika sprawia ze ta gra jest unikalna Smile Chcesz to idz grac w metina ktory podobny jest do setek innych gier mmo Wink
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#18
A nie skończy się na tym, że wszyscy będą tylko biegać łowcami ewentualnie łotrami full cień/siła ciosu, skoro obrony w tej edycji nie będzie jak również zasłony?
Odpowiedz
#19
Nie ma zasłony, ale jest specjalizacja dająca unik.
Odpowiedz
#20
tak i na pewno ktoś będzie pod nią budował postać.
moja szyszynka, kurwa, opowie ci o psychodeli
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości