Ankieta: Czy zrobić reset tej edycji ?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
62.96%
17 62.96%
Nie
37.04%
10 37.04%
Razem 27 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa edycja
#31
wiec wolisz grać sam ?? tylko expić ?
czy wolisz powalczyć z graczami ?
#32
Dla mnie to jest nie do ogarnięcia .... Co wbije serwer stoi pusty ;/ Chociaż zobaczmy jak będzie wyglądała 4 edycja Smile Jak nadal będzie tyle samo graczy to powrócimy do wcześniejszego zapisu . Moim zdaniem opłaci się to duelowi, a gracze nic na tym nie stracą Wink
#33
Panowie nie musicie sie juz tutaj produkowac, administracja napisała wyraźnie że nie bierze pod uwage resetuWink
#34
No nie musimy , bo gracze chcą coś osiągnąć w grze XD Na pewno to osiągniecie wieli zmieni w ich życiu. Smutne , że zamiast zabawy jakim jest pvp na początku servera ludzie wolą zatrzymać Swoje postaci w które włożyli czas , którego już i tak nie odzyskają i wielkie pieniądze których im teraz szkoda Smile

P.S. Jestem gównem i chce resetu.
[Obrazek: d9e6b3ddbf.jpg]
#35
Witam,
Przepraszam wszystkich za wynikłą sytuacje, która była ściśle związana z moją nieobecnością.
Chciałbym potwierdzić że dalej jestem zainteresowany rozwojem gry, a zastój techniczny trwający już co prawda jakiś czas wynikł z czynników ode mnie nie zależnych. W każdym razie wróciłem i wspólnie z ekipą administracyjną postaram się urozmaicić wam grę od strony technicznej. Pierwsze zmiany już w tym tygodniu Smile

Co do trwającej dyskusji resetu nie będzie - temat zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości