Ankieta: Czy zrobić reset tej edycji ?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
62.96%
17 62.96%
Nie
37.04%
10 37.04%
Razem 27 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa edycja
#11
staty pvp to są staty tylko do walki z graczami a staty pve do walki z mobami.
Miałbyś jak by 2 karty postaci do walki z ludzmi i do walki z potworami.
Można by też nowe eq utoworzyć do walki z ludzmi i do potworów.
#12
Nowy serwer jest nieopłacalny, bo wszyscy przerzuciliby się na niego, a stary stałby pusty i chłonął niepotrzebnie kasę. To już lepszy jest pomysł z kopią zapasową Branda gdyby coś miało niewypalić.

Wiem, że reset to ostateczność, ale na chwilę obecną to jedyna szansa na odrodzenie się duela. Nowości? Niby jakie? Wszystkie nowe pomysły z tej edycji bardziej zniechęciły graczy niż ich przyciągnęły. Nowe mapy? Po co, skoro większość nowych stoi obecnie pusta. Każdy je sobie sprawdzi i zapomni. Nowe itemy? W grze jest nadal ponad 10 nieodkrytych itemów... Siedziby? Bądźmy realistami, slyszałem o siedzibach jakieś pół roku temu, 4 miesiące temu miały wejść "lada moment", do dziś nawet jednej oficjalnej wzmianki.

Szczerze to nie rozumiem oburzenia tym resetem. Rozumiałbym gdyby pomysł padł ze 4 miechy temu, sam bym protestował. Ale teraz, kiedy serwer świeci pustkami od 4 miesięcy? Kiedy na żadnej fladze nie było więcej niż 3-5 osób? Chętnie poznałbym zdanie kogoś innego niż Miscu, kto jest przeciwny resetowi, np. Kosa. Jak dla mnie jedyny argument takich osób, że po resecie "pogramy miesiąc i znowu się znudzi".

Dlatego też w innym temacie napisałem, że edycje powinny być krótkie, z prostym, jasno wyznaczonym celem, żeby każdy wiedział ile mniej więcej potrwa jeszcze edycja. Około 6 miesięcy na każdą edycję i nie trzeba wtedy sztucznie blokować maksymalnych leveli, bo ludzie wiedząc, że ten exp na niewiele się zda skoncentrowaliby się na pvp. Itemy za sp przerzucic na honor i tylko honor, zwiększany tylko w pvp + ewentualnie pyłami z wampira, tak żeby walka na strzałkach i fladze była prawie tak samo opłacalna co expienie. Wampirowi zmieniać staty i zwiększać je co jakiś czas by dostosować do leveli graczy. Tak żeby gildia z flagą mogła tam expić w kilka osób(coś jak upiór) i opłacałoby się im to (spory exp, pyły, wypaść mógłby z niego każdy dostępny item w grze). Gwarantuję wam, że edycja wytrwałaby wtedy jak każda poprzednia, przez minimum pół roku fajnej, intensywnej gry. Tak powinien wyglądać duel, a nie jakaś bezsensowna i niekończąca się pogoń za levelami i topką, która prędzej czy później doprowadza do śmierci duela.
#13
Jestem obecnie w liceum o profilu informatycznym Smile Mam OGROM pomysłów ;d Mój Ojciec jest architektem i ma dostęp do programów graficznych, jeśli ma iść nowa edycja to musi być jakaś KONKRETNA zmiana Smile Otóż bez problemu mogę zrobić obrazek do nowej postaci. Nwm za bardzo jak to wygląda z wprowadzeniem takiej postaci w życie ;c Ale jeśli mamy wojownika,zabójcę i strzelca to oczywiste, że musi być jakiś mag lub paladyn ;] Wymyśliłem już skille, nowe statystyki i itemy narazie nic nie zrobiłem w tym kroku ponieważ nwm czy administracja dała by rade wcielić coś takiego w życie Smile

Trochę mnie zdziwiło, że nie ma nowych gracz, i poczyniłem krok w celu dowiedzenia się dlaczego ;] Poprosiłem kolegów (którzy nigdy nie grali w tą grę) o opinię. Pierwsze co wymienili to , że nie ma samouczka (Jeśli by mnie administracja wtajemniczyła dał bym radę zrobić coś na kształt samouczka ). druga rzecz to ruch ! Ludzie żyjemy w XXI w. Wszystko dookoła zmienia się na szybsze np: Telefony, komputery,internety WSZYSTKO! Duel chodzi o ile się nie mylę od 2004r. I zauważyliście, że co edycje ruch maleje ! Smile np: I edycja 18 sekund , II edycja 10 sekund , III edycja 6 sekund 1 akcja . Ja bym zmienił ten ruch w IV edycji do 4 sekund + (Zmienić automatyczne odświeżanie do 16 sek) ! I zmienił statystyki leśnego amuletu np: zamiast -1 sekunda do ruchu dać 3 celności, a Vizirką dać np: Białym +50 do obrony , a czerwonym +50 do siły ataku . TU ZWRACAM SIĘ DO ADMINISTRACJI tak nie wiele, a tak dużo się zmieni ! Myślę, że wprowadzenie takiego czegoś kosztuje admina 10 min roboty . Dzięki temu na bank zacznie grać w to więcej osób .
Z poważaniem Digger
#14
zanim administracji będzie się chciało to przeczytać to miną miesiące a zanim to zrobią to będzie rok 2020 ...
#15
Pisalem juz o tym w temacie Crispo. Mysle ze chociaz maly % z tych pomyslow po wprowadzeniu zrobilby ta gre ciekawsza ;d


*questy... dodac jakies npc ktorym trzeba cos zaniesc, od nich wziac zadanie, cos wydropic. Niech na 25 lvl bedzie dana bron ulepszona o jakas wybrana statystyke... zeby kazdy item stal sie potrzebny,
np. Uzbieraj 15 strzal(3 zatrute,5 bojowych,7 mysliwskich) i 10 beltow(6 lekkich,4 bojowe) i zanies Mistrzowi lowcow,
*pogrupowac itemy w sklepie na kilka npc w zaleznosci od profesji,
*w jagr zrobic profesjonalna Arene w ktorej odbywac sie beda eventy z biciem mobow czy trunieje pvp,
*zrobic limit strzal dla lowcy, kuznie w ktorej za platyne badz jakis krysztal(dodac do moba ktory leci w czestotliwosci raz na 200 ubitych mobow) bedziemy odnawiac bronie ktore niszcza sie podczas walki,
*Flagi o ktore walka bedzie praktycznie obowiazkowa,
*Gildie ktore beda mialy widoczne sojusze i np limity czlonkow aby zapobiegac masowkom,
*zmiana statystyk potworow na bardziej przyjazne dla malych lvli,
*dodac moba ktory respil sie bedzie na mapie gdzie wpisujac dana komende zezwalac bedziemy na ewentualne pvp, i drop bedzie z niego calkiem konkretny jednak poswiecic tam bedzie trzeba sporo czasu,
*Sety
*Itemy ktore mialyby progi lvlowe, kazdy item wtedy bedzie wazny
*Siedziby, i wszystkie nowinki ktore mialy byc wprowadzone w najblizszym czasie!
*BONUSY ZA REKLAME GRY NA ROZNYCH STRONKACH INTERNETOWYCH,
*SERVER KTORY WYTRZYMA CHOCIAZ TE 50 GRACZY ONLINE bo terazniejszy server tnie przy 30
*DUZE BONUSY NA PVP JAK I PVE Z HONORU.
*Cien ktory dzialal bedzie jak peleryna niewidka, co w miare wyrowna mega przewage lotra na cieniu nad kazda inna profesja.
*wbicie danego lvla otwiera wstep na jakas mape ;p
*gildia ktora ma flage ma wstep na kilka map z zajebistym expem i dropem


Miscu tak samo ciezko mi sie rozstac z ta edycja, czas poswiecony na exp i drop, satysfakcja z osiagniecia top 1 swojej profesji. Jesli 4 edycja okazalaby sie niewypalem to popieram pomysl Branda. Happy dal fajne pomysly ;p Dig tez podsunal ciekawy z czasem ruchu. 4 Edycja bylaby ciekawa ale...
Czy wszyscy z bolem dupy, ktorzy marudza od 5 miesiecy ze potrzebny reset zaczna akurat grac w nastepnej edycji ? Czy moze znowu wbija po pol roku 60 lvl i beda sadzic sie ze ktos w ten czas wbil wiekszy ... Zobaczcie kto sie zazwyczaj sadzi. Ludzie ktorzy osiagneli max 75 lvl ... jak te resety beda co rok to tym bardziej nikt grac nie bedzie ... powalczycie 2 miechy pozniej sie wam znudzi a reszta ktora lubi expic czy dropic nie bedzie w tym widziec sensu bo i tak za chwile to wszystko straci. Po co tracic czas na cos co po chwili zniknie? albo zaczniecie grac albo siedzcie sobie na forum i jesli gra nie pojdzie do przodu to i graczy nie bedzie Wink a reset gowno bo jak zaproponowalismy z Brandem zeby wbijac do gildii z 50 lvlami to moze 5 osob sie wyexpilo do tego lvla a pvp i tak nie bylo...
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
#16
Ja mówię tu i teraz ! Wink Gdyby administracja mnie wtajemniczyła poświęcił bym czas na wprowadzenie wszystkich rzeczy wymienionych powyżej Smile
#17
@Dig

Poza zapalem trzeba miec tez kompetencje, a u Ciebie ciezko to zweryfikowac.
Ogolnie jestem przeciw resetowi - nauczylem sie juz na trzech poprzednich edycjach jak to wyglada. Historia jest nauczycielka zycia a nas historia duela nauczyla juz bardzo wiele Wink
#18
Konkretniej? Napisz jak to wygląda i czego się nauczyłeś, jestem ciekaw.
#19
moze niech sie wypowie seyn czy asav ... bo jak bd tak szybko odpisywac jak wprowadzac zmiany to nic nowego nie bedzie ;]
#20
Może powinni oddać grę ludzią którym naprawdę zależy na niej.

Rozumiem praca szkoła ipt ale jest dużo osób które mogły by pomóc programować testować itp.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości