Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reaktywacja edycji PvP
#11
I tak pierwsza Edycja była najlepsza Smile Jeżeli byłaby nowa edycja usunąć expa za questy proste Big Grin
Pain
Odpowiedz
#12
wezcie pod uwage ze nie wszyscy lubia walczyc .... moim zdaniem powinno to zostac... nie po to sie poswiecalo tylr czasu zeby to usuwac... to ze wam sie expic nie chcialo to nie nasz juz problem ...inni mieli mniejsz lvl w poprzednich edycjach ale teraz maja wyzsze i na odwrot...i tez nie gadajcie o tych lvl bo w walce lotr kontra lotr nawet majac 40 lvl mniej mozna wygrac i nie tak ciezko.. ,a bledm bylo wprowadzanie tego calego zbieractwa bo po tym wszystko juz padlo...

Crispo myslisz ze tak latwo wbic lvl na 100+ a jak masz ponad 10m do lvl??
Odpowiedz
#13
Pywbelos słuszna uwaga usunąć exp za questy, a zostawić jakieś nagrody, w I edycji także exp był mniejszy niż w II i III(było mniej bonusów doświadczenia, nie było doświadczenia za questy). Miscu, wiem ile trzeba poświęcić czasu, sam w poprzednich edycjach straciłem spory dorobek, ale powtarzam najlepsze czasy tej edycji minęły. Pamiętasz walki na 30 lvlach jakie toczyliśmy? Ile osób było wtedy na flagach? Jaka była walka o spoty.. 25 osób online non stop. Tak jak mówię Miscu masz rację było parę nie trafionych pomysłów w tym ten ze zbieractwem. Dlatego moja propozycja była taka, aby rozpocząć nową przygodę, gdzie wszystko będzie w 100% uporządkowane. Zanim napisałem posta, byłem przekonany, że przyjdzie mi się zmierzyć z falą krytyki w moją stronę, ale na co Wam teraz 100+ lvle kiedy online są po 2-3 osoby? Z kim chcesz rywalizować na flagach skoro od paru miesięcy nie macie żadnego oporu? Oczywiście to jest tylko propozycja, jeżeli się nie zgodzicie, przyjmę to z pokorą. Nie będę Was zmuszał do utraty tego co zdobyliście. Ale obawiam się, że jeżeli zostawimy duela w takim stanie(2-3 osoby online) to za 6-12 miesięcy nawet reset nie pomoże.
Odpowiedz
#14
Jak dla mnie to powinno to wystartować od nowa, tylko z małą zmianą, zamiast itemmów za SP, wprowadzić tylko i wyłącznie kupno dodatkowych itemków za honor zdobywany w walce Smile
Odpowiedz
#15
Jestem za na pewno będzie większa populacja na serwie a nie max 3 osoby online ...
Odpowiedz
#16
Nie oszukujmy się, ludzie którzy przestali grać i teraz chcą restart, po takowym restarcie znów pograją 2-3 miesiące, znów coś im się nie spodoba i znów będą pisać o kolejnej edycji Duel-a w której to już na pewno będzie super i w ogóle.
Co da zmniejszenie tego expa? Pozmieniamy potwory, żeby dało się expić na wszystkim na 50lv i choć nie będzie takich przepaści levelowych, to ludzie grający regularnie wyrobią sobie przewagę w postaci dropniętych itemków, a Ci mniej grający znów będą spamować forum, że tym razem nie exp, a za dobra są itemy i ZRÓBMY KOLEJNĄ EDYCJĘ.
Ludzie do cholery to jest gra MMO RPG, tutaj liczy się czas spędzony przy grze, zdobywanie poziomów i wyrabianie sobie przewagi nad resztą, kto nie ma czasu na grę rzadko w MMO RPG coś osiągnie. Jak nie macie czasu expić tyle co inni to musicie się pogodzić z tym, że nie będziecie TOP3, a jak to Was drażni to polecam inne gry w trybie "single player"
Odpowiedz
#17
Dzieki vego, ze znalazles czas na odpowiedz. No tak masz racje w jakims stopniu zapewne znajda sie osoby ktore tak postapia. Ale napewno rozgrywka stalaby sie bardziej zbalansowana, na kazdym poziomie znalazlby sie ktos z kim mozna walczyc. A teraz kto ma wrocic do gry, jezeli w grze sa 3 osoby i musialby grac tydzien, zeby odbyc jedna walke.
Czy w ktoryms momencie napisalem, ze jestem niezadowolny z III edycji? Nie, jestem zadowolony z tego co sie dzialo podczas tej edycji. Przezylem naprawde fajne chwile na flagach, expowiskach, uz za co dziekuje. Tak jak wczesniej napisalem to tylko propozycja, chce zachecic graczy do ponownej zabawy, bo nie sadze, aby w tej edycji cos odrzylo.
Odpowiedz
#18
Nie mozemy sie oszukiwac. W duela nie da sie grac dluzej niz rok. W koncu i tak sie znudzi. Polowa gry idzie po najnizszej linii oporu robiac lotra. Bo sie latwo expi, bo ma cien. A jak przychodzi im walczyc z knechtem 10 lvli wiecej ktorego wyexpic jest ciezko, zaczyna sie placz, ze jest nie rowno, ze potrzebna nowa edycja...
Crispo prosiles mnie zebym sie wypowiedzial w tym temacie. Myslalem ze jestem neutralny jednak widzac post np vego czy Misca, dochodze do wniosku ze nowa edycja i tak nic tutaj nie zmieni. Jest pelno ludzi w tej grze ktorym zajawka mija po 2 dedach albo ze ktos dropnie cos co daje mu duza przewage. Crispo wbiles 60+ lvl i przestales grac jak elita i chaos wyszly na prowadzenie. Mieliscie swoje 5 minut na poczatku gry i nie wykorzystaliscie tego odpowiednio. Jesli lubisz pvp to czemu nie rozwijales sie dalej zeby chociaz osiagnac 80 lvl. Okres pieknego pvp trwal prawie do kwietnia. Wcale nie jest powiedziane ze pvp konczy sie na 50 lvlu.
To jest w sumie tylko gra wiec co zrobi z tym Administracja to juz ich sprawa Smile
__________________________________________
Ps. Chcielismy zreaktywowac lekko pvp. Ludzie dolaczyli do gildii ale i tak zlapanie kogos na strzalkach graniczy z cudem Wink


Nie oczekujmy od ludzi, ze beda poswiecac piekna pogode czy studia zeby pogapic sie na kratki. W to graja dorosli ludzi ktorzy maja juz wyzsze priorytety, a nie tylko odrobic 2 zadnia z matmy bo pani bedzie sprawdzac prace domowa(tak bylo w 1 edycji dlatego frekwencja byla). Na szczescie panowie na szczescie nie jestesmy pokoleniem, ktore woli siedziec w domu, niz posiedziec na swiezym powietrzu ze znajomymi Smile
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#19
Widze crafter, ze faktycznie woleliscie spedzac czas na swiezym powietrzu skoro wbiliscie 90+lvl Big Grin No ale nie jestem tu po to, zeby komus dowalic, wiec do rzeczy Wink Ja przestalem grac nie przez zbieractwo, czy jakies inne bzdety, tylko przez to, ze moja gildia(w sensie X-a) sie rozpadla(brak czasu, zbyt duza przewaga zlaczonych Waszych masowek, stosunek na flagach byl 1:4)
Stanowilismy niezla paczke, gdzie kazdy za kazdego dalby sobie uciac reke, no ale trudno. A nie chcialem zmieniac gildii, bo jestem typem wojownika i nie lubie masowek. Wszystko w rekach administracji, tym watkiem chcialem tylko zdeklarowac sie, ze jezeli powstanie nowy serwer, jestem w stanie wrocic z znajomymi do gry.
Odpowiedz
#20
Wszyscy jesteśmy chyba zgodni, że w pierwszej edycji Duel-a było najlepiej, a dlaczego tak było?
W moim odczuciu pierwsza edycja była świetna dlatego, że mało miejsc do expienia sprawiało, że leveli nie zdobywało się wybitnie szybko, przez co jak pisze Crispo PvP było dużo dużo ciekawsze. Nie było jakieś bezsensownej blokady na atak po wejściu na mapę, moim zdaniem to psuję grę i uniemożliwia expienie w tzw "party" do czego dążył kiedyś kleiv.
Pamiętam jak na hydrach białych expiło się po 3-4 osoby, ponieważ dla 60lvl hydry były bardzo silne i na zmianę wskakiwało się na strzałki i powoli te hydry ubijało. W tej chwili w grze jest bardzo dużo różnych map i potworków, których nie usuniemy. Gdyby gra miała wystartować od nowa, ilości expa do następnego levela mogłyby być takie jak na początku tej edycji, ale statystyki 80% potworów musiałyby być zmienione, usunąłbym blokadę tego głupiego ataku po wejściu na mapę, wtedy na 40-50lv można by było iść na Rycerzy (oczywiście zmienione staty) i grupowo je bić, potrzebny byłby do tego jakiś fajny system "party".
Można by tak jak kiedyś pisał Modern zrobić max poziom np. 60 do którego rozwijało by się statystyki do PvP i expa, a od 60lv w górę ktoś kto by dalej chciał expić rozwijał by już pod PvP tylko skille dalej, a statystyki tylko na potwory.
Liczebność gildii można byłoby ograniczyć tak jak to wyglądało to w pierwszej edycji, a za zdobyte flagi stworzyć nowy, lepszy system przyznawania surowców. Naprawić alchemie, wprowadzić siedziby gildii.
Mamy naprawdę bardzo fajną bazę do zrobienia czegoś wielkiego np. stałe ceny w sklepach to jest to czego od zawsze brakowało w grze, kiedyś nowi gracze nie mieli najmniejszych szans zarobić, a teraz dzięki stałym cenom to jest możliwe. Niedługo będzie nowa grafika, mamy adminów, którym w końcu zależy na grze
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości