Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwaga do administratorow
#11
Pisząc ze zniżasz się do mojego poziomu mówisz o przeklinaniu bo brakuje Ci normalnego słownictwa, co do sytuacji na "leśnych" to wgl nie wiem o czym mówisz jakieś ss daj jak jesteś taki pewny, bo ja nigdy nie przeklinam, więc chyba masz jakiś problem ze sobą a co do Ciebie to przypomnij sobie jak Ty i twoi koledzy z gildii prosiliście mnie o soj na czas expa, którego wam zawsze udzielałem bo z natury jestem miły, po prostu nie toleruje przeklinania i obelg w moją stronę i jeżeli Ci to nie odpowiada możesz nie grać w Duela lub będziesz nagradzany banami za niestosowanie się do regulaminu.
#12
(09-04-2013, 22:27)Niginao napisał(a): Pisząc ze zniżasz się do mojego poziomu mówisz o przeklinaniu bo brakuje Ci normalnego słownictwa, co do sytuacji na "leśnych" to wgl nie wiem o czym mówisz jakieś ss daj jak jesteś taki pewny, bo ja nigdy nie przeklinam, więc chyba masz jakiś problem ze sobą a co do Ciebie to przypomnij sobie jak Ty i twoi koledzy z gildii prosiliście mnie o soj na czas expa, którego wam zawsze udzielałem bo z natury jestem miły, po prostu nie toleruje przeklinania i obelg w moją stronę i jeżeli Ci to nie odpowiada możesz nie grać w Duela lub będziesz nagradzany banami za niestosowanie się do regulaminu.

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

PS. KŁAMSTWO CIE ZGUBI MISIACZKU :*
[Obrazek: ta4.png]
#13
Chyba kolego się nie rozumiemy jesteś żenujący nie możesz potwierdzić swoich twierdzeń i wyśmiewasz się z prawdy, która Cie boli ze jesteś niedojrzały na to ze ktoś ma lepiej dlatego trzeba go cisnąć, lecz ty nawet tego nie umiesz zrobić na moim poziomie, ja zakończyłem tym postem tę rozmowę i myślę ze może zrozumiałeś to ze przekleństwa nie są tolerowane w tej grze.
#14
(09-04-2013, 22:40)Niginao napisał(a): Chyba kolego się nie rozumiemy jesteś żenujący nie możesz potwierdzić swoich twierdzeń i wyśmiewasz się z prawdy, która Cie boli ze jesteś niedojrzały na to ze ktoś ma lepiej dlatego trzeba go cisnąć, lecz ty nawet tego nie umiesz zrobić na moim poziomie, ja zakończyłem tym postem tę rozmowę i myślę ze może zrozumiałeś to ze przekleństwa nie są tolerowane w tej grze.

o czym ty w ogóle gadasz w tej chwili? temat już sie dawno skończył Smile ja jestem nie dojrzały? pozostawie to bez komentarza, ja juz wiem kim jestes, i inni tez sie dowiedza w swoim czasie, prawda mnie boli? gdyby mnie bolala to bym sie wykłócał o swoje, tym czasem sie smieje z twojej bzdurnej gadki, bo tylko na tyle zaslugujesz Smile czemu non stop sie zaslaniasz tym ze przeklenstwa nie sa tolerowane? przeciez to wie kazdy, ktos tu przeklina w tej chwili czy co? ze wszystko tym argumentujesz? a co do skrinow z lesnych, sory, nie jestem takim policjantem jak ty i nie biegne o wszystko z płaczem do adminów, tyle w temacie bo dluzej nie zamierzam karmić trola.
[Obrazek: ta4.png]
#15
Nigdy Cie nie obraziłem, nigdy nie przeklinałem w grze, więc nic na mnie nie masz, nigdy nie zrozumiem jaki jesteś "nie pełno sprytny" a co ludzie się mają o mnie dowiedzieć ja nic nie ukrywam jestem normalnym człowiekiem tak ja i Ty, i nie wiem skąd ten pęd nienawiści kierowany w moją stronę skoro to ty kłamiesz i obrażasz mnie, za co zostałeś uspokojony banikiem żebyś ochłonął, pozdrawiam i jak masz jakieś zażalenia zgłoś się do mnie osobiście, bo to nie jest główny temat tej rozmowy a jedynie wykorzystałeś go by zacząć wojnę ;p
#16
albo ja jestem jakiś tępy albo niginao powtarza się w każdym poście tylko w inny sposób
No to jazda.
poznacie chłopaka którego żywiołem rajza
tempem jego zabawy to prędkość maksymalna,
kiedy narzuca już nie zwalnia,
powoli sam ledwo co to ogarnia
ale nie będzie przejmował się jakimiś głupotami
cały ten świat ma przecież pod nogami
cały ten świat on trzyma w jednej ręce
szkoda tylko że to...
#17
widocznie muszę by DUBPLATE zrozumiał że cisnął mnie bez powodu za to ze niby ja go cisnąłem, co nie miało miejsca albo mam zaniki pamięci, co w wieku 17 lat raczej nie jest normą, przeklinał, obrażał, został pouczony i tyle w temacie
#18
(09-04-2013, 23:09)pewny napisał(a): albo ja jestem jakiś tępy albo niginao powtarza się w każdym poście tylko w inny sposób

trudno tego nie zauwazyc Big Grin i dalej bedzie to robil bo nie ma zadnych sensownych argumentow w tej sprawie Smile przykry człowiek z niego.
[Obrazek: ta4.png]
#19
Widzę ze robisz furorę, lecz Ty argumentów tez jakoś nie masz na to że ja Cie obrażałem, więc skończ tę głupią gadkę.
#20
(09-04-2013, 23:23)Niginao napisał(a): Widzę ze robisz furorę, lecz Ty argumentów tez jakoś nie masz na to że ja Cie obrażałem, więc skończ tę głupią gadkę.

dowiedz się co oznacza dane słowo zanim zaczniesz go używać - argument (w retoryce) - stwierdzenie mające uzasadnić pewną tezę, polecam sie na przyszłość.
[Obrazek: ta4.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości