Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Limit umiejętności wydobycia
#21
Czysto teoretycznie to da się nawet skonstruować perpetuum mobile, Modern. Nie mówimy o czystej teorii, tylko o rzeczywistości Duela. Postać, która miałaby 1 level przez kilka miesięcy potrzebnych na wbicie 500 pkt umiejętności wzbudziłaby na pewno podejrzenia i to nie tylko moje, więc nie, nie da się.
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#22
Tutaj chodziło o to że lv nie przekłada się na zbieractwo.

a co do perpetum mobile być może wszechświat nim jest (ekspansja a potem odwrotna ekspansja i tak w kółko)
chyba jeszcze fuzja jądrowa - reaktor ITER to też tak mniej wiecej by było jak perpetum mobile - nieskończona darmowa energia.
Odpowiedz
#23
Lvl nie przeklada sie na zbieractwo, ale CZAS przeklada sie na zbieractwo. Zasady co do odswiezania tak samo obowiazuja przy zbieraniu co i przy expieniu, wiec jesli jestes w stanie uczyc sie i zbierac jednoczesniej, powinienes tez dac rade expic, takie jest moje zdanie na ten temat.
Odpowiedz
#24
człowieku ile ty masz lat ??
Jak expisz to musisz patrzeć na potowrki itp a jak zbierasz to tylko czekasz na akcje i klikasz raz na 30s

Napisałem że to zajmuje z 300h
Odpowiedz
#25
Modern, najpierw pomyśl trochę, potem pisz. Twierdzisz, że klikając 3 akcje co minutę, robiąc przy tym coś innego, bo kopanie nie wymaga uwagi, wbijesz 500 kopania w parę dni. Brawo. Przepraszam Cię bardzo, nie wiem jak Ty, ale kiedy ja kopię, to klikam tak samo często, jak Ty, kiedy ekspisz, tyle że w inne przyciski. Być może Ty przy wydobywaniu używasz lub używałbyś bota, no to wtedy wszystko, co piszesz się zgadza. Kolejna rzecz, Modern, którą chciałbym zauważyć, to fakt, że z większości Twoich postów wynika nastawienie "inni mają lepiej ode mnie, więc trzeba coś w tej grze zmienić". Ostatnio narzekałeś, że łowca ma tak różowo, ale Ty nie będziesz łowcą grał, bo nie lubisz. Widzę tu problem raczej po Twojej stronie, nie po stronie łowcy. Teraz płaczesz, że kopanie, czy łowienie to taki łatwy i szybki eksp (bo przecież można wbić wysoki poziom skilla w "pare dni"). Chłopie, czy chociaż próbowałeś...? NAJPIERW wbij chociaż te 500 kopania w "parę dni", a potem porozmawiamy. Przecież nikt Ci nie zabrania. Nie chce Ci się? Zbyt nudne? Wolisz grać swoim łotrem, niż siedzieć i klikać? Ojej, jakie to straszne.
Odpowiedz
#26
Ludzie co wy macie z matematyki
Piszę że 300h się siedzi a 300h to 12,5 dnia CIĄGLE BĘDĄC W GRZE wiec to nie jest kilka dni tylko kilkanascie CIAGLE BEDAC W GRZE

a co do łowcy to chodziło że za tą tarantule macie 5k platyny a knecht/łotr za połowę mobów ma 0
meduza 0
żywioł ognia 0
Air elem 0
czarny niedzwiedz 0
duch 0
earth elem 0
grizzly 0
orczy wojonik 0
water elem 0
wilkołak 0
Odpowiedz
#27
skąd ja mam 15KK platyny? Jestem łotrem. (nie nie wyruchałem Thomasa) xD
Odpowiedz
#28
Modern, zlituj się...
Znasz KOGOKOLWIEK, kto jest w Duelu ciągle? Nie? Ja też nie. Bo takiej osoby NIE MA, tak więc opieranie Twoich wyliczeń o jakąś czysto teoretyczną sytuację po to, żeby wymusić jak najbardziej praktyczne zmiany (które pomogą wyłącznie Tobie, bo tylko Tobie się cały czas coś nie podoba), jest po prostu bezsensowne (nie chcę używać bardziej dosadnych określeń, choć bardziej tu pasują).

Za tarantulę dostajesz 5k platyny bardzo rzadko tak naprawdę - wiem, bo siedziałem tam swoim łowcą przez jakieś 30 leveli. Wielkiej fortuny nie zarobiłem między innymi dlatego, że praktycznie ZAWSZE jest tam co najmniej jedna inna postać (a zwykle więcej), która też strzela do Tarantul. A przypomnę Ci, że respią się 2 Tarantule na 5 minut. Znasz się na matematyce, więc policz sobie te "miliony" zarobku...

I znów się ubawiłem, jak przeczytałem, że zbierając klika się raz na 30 sekund Big Grin
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#29
Szkoda słów.
może lepiej bym ci to wyjaśnił twarzą w twarz czy przez telefon.

Teraz pytanie do ciebie jakich ja chce zmian w systemie zbieractwa ???
Wbicie tego 500 kopania/łowienia/zielarstwa to 300-400h nie wiem jak ktoś sobie dzieli może to robić 4h dziennie albo 8h dziennie tak czy siak to mniej więcej półtora miesiąca roboty chyba że ktoś siedzi więcej

Bezimienny ty wszystko dosłownie bierzesz.

Zawsze coś się dostaje za tą tarantule mniejsza o to ale czemu jest 0 za te moby co ja wypisałem mogło by być 100 to by się za teleport zwróciło

Ja jak zbieram to zazwyczaj nie jestem czynnie w grze i czekam na te 3 akcje i wtedy klikam pod rząd

(03-26-2014, 12:42)Highlanderr napisał(a): skąd ja mam 15KK platyny? Jestem łotrem. (nie nie wyruchałem Thomasa) xD

Powiedz mi że całe te 15kk to na mobach zbiłeś.

Dropłęś coś a żeby dropnąć trzeba mieć szczęście które jest losowe w tej grze
Odpowiedz
#30
Tutaj popieram Moderna. Ciezko jest o jakis drop chyba ze jestes Romusem ;d Worki platyny czy jakies grosze z tych mobow zalatwilyby sprawe Smile
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości