Ankieta: Wprowadzić drugą flagę dla postaci 50- lvl?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
26.09%
6 26.09%
Nie
73.91%
17 73.91%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pójdźmy na ugodę (wygodę?)
#31
(03-20-2014, 20:54)Asav napisał(a): Jest jeszcze opcja, można stworzyć drugą flagę tylko dla max 50 poziomu, tak żeby każda gildia miała, oprócz graczy z topki, też pare osób walczących w tym przedziale, to jest właściwie nasz stary pomysł, który nie został wprowadzony.

Świetny pomysł, jestem jak najbardziej za Smile
Rozumiem, że wtedy większe lvle niż 50 nie mogłyby atakować?
Chociaż flaga mogłaby być w tym samym momencie, ale w innym miejscu (np. gdzieś na zachodzie od wsi).

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#32
Policzcie ile macie graczy w gildiach do 50lvlSmile
Odpowiedz
#33
Logiczne Highlanderze, że przy takim ogranczeniu małe lvle nagle dojdą do gildii. Bo przecież będą mieć pewność, że nie "pójdą na strzała" od większych lvli.
Odpowiedz
#34
zróbcie ankiete wśród grających gracy do 50 lvl
Odpowiedz
#35
(03-20-2014, 22:24)Highlanderr napisał(a): zróbcie ankiete wśród grających gracy do 50 lvl

Jezu, po co komu ta ankieta? Ktoś będzie chciał dołączyć do gildii to dołączy, nie to nie...
Odpowiedz
#36
Imo jedyna sensowna opcja na drugi serwer to brak mozliwosci expienia ( za zabicie przeciwnika/mobka 0 exp), start z okreslonym expem (ale z lvlem zaczynamy 1, zeby kazdy mogl grac taka postacia jak lubi Wink ) + jakas gotowka zeby moc sobie kupic eq (nawet duza, kazdego bedzie stac na eq przeciez Wink ), brak mozliwosci kupienia sp za platyne (jedyne co bedzie rozrozniac tych naprawde dobrych od slabszych, ceny mozna zmniejszyc) . Co jakies 30-60 dni reset serwera (tutaj przydalby sie jakis system uniemozliwiajacy kradziez nickow... z przyczyn wiadomych Wink ) i zmiana lvla 'roboczego'. Dla najlepszych w kazdej edycji jakies nagrody np. na serwer 'stary' (ktory zylby swoim zyciem). Reasumujac, otrzymujemy nowy serwer tylko i wylacznie do pvp (gdzie logujesz sie tylko i wylacznie dla mlocki ;P ) nie ruszajac starego serwera (dla tych ktorzy maja czas na expienie etc. ). Oczywiscie to tylko ogolny zarys, ale przynajmniej ja w taki sposb widzialbym drugi (ewentualnie) serwer.
Odpowiedz
#37
(03-20-2014, 22:33)Rizdun napisał(a):
(03-20-2014, 22:24)Highlanderr napisał(a): zróbcie ankiete wśród grających gracy do 50 lvl

Jezu, po co komu ta ankieta? Ktoś będzie chciał dołączyć do gildii to dołączy, nie to nie...

Może po to że dobrze wiesz ze będziesz miał tą flage tylko dla siebie.
Nikt nie jest tak głupi żeby na takie coś przystać.
Odpowiedz
#38
(03-20-2014, 23:00)Highlanderr napisał(a):
(03-20-2014, 22:33)Rizdun napisał(a):
(03-20-2014, 22:24)Highlanderr napisał(a): zróbcie ankiete wśród grających gracy do 50 lvl

Jezu, po co komu ta ankieta? Ktoś będzie chciał dołączyć do gildii to dołączy, nie to nie...

Może po to że dobrze wiesz ze będziesz miał tą flage tylko dla siebie.
Nikt nie jest tak głupi żeby na takie coś przystać.

Na głupka powoli wychodzisz Ty w tym momencie, co pokazuje ankieta.
To nie głupota, to brak czasu dzieciaczku Wink

Nie wiem po co zagłosowałeś jeśli masz 84 lvl.
Odpowiedz
#39
Twierdze ze jesli znajdziesz chętnych to rób ta drugą flage i godzinie 12 dla dzieci z przedszkola, będziesz sobie ją sam zdobywał, będziesz najlepszy, Powodzonka.
Odpowiedz
#40
Highlander fajnie że sobie lubisz dużo pograć specjalnie dla ciebie znieśli ograniczenie lv bo pewnie najwiecej płakałeś, ale to nie oznacza że tylko ty chcesz czerpać radość z gry. Też chce kogoś zabić czy coś nie jestem jakiś wyjebisty w pojedynkach ale od czasu do czasu uda mi się kogoś zabić a jak sam widziałeś mam na ciebie 1 ranę więc trudno mi cię zabić o knechcie na podobnym lv nie wpominając.
Już jest ciężko na fladze was pokonać akurat wasza gildia to są te osoby co najwiecej grają w duela domyslam sie że przez to macie taką nazwę gildii.
Narazie jeszcze są jakieś walki o flagi ale jeśli dalej będziecie wbijać szybko lv a my w normalnym tempie to na każde wasze 5 lv my 1 i w pewnym momencie odpuscimy sobie flagi

Ktoś tu napisał coś o 2 gildiach. Myślę że 2 gildia które co dzień walczą o flagę było by ciekawym pomysłem tylko trzeba by pomyśleć jak by było z dołączaniem do nich.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości