Ankieta: Wprowadzić drugą flagę dla postaci 50- lvl?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
26.09%
6 26.09%
Nie
73.91%
17 73.91%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pójdźmy na ugodę (wygodę?)
#21
mówię żeby ograniczenie było na 105-110 lv a nie na 1lv

Zresztą przepraszam może te moje posty na temat ograniczenia lv są związane z tym że bardzo się ekscytuje na nadchodzącą LE
Odpowiedz
#22
Pytanie numer 1: Mam 110lvl, Co mam robic w duelu?
Odpowiedz
#23
110lv staty zostają do PVP
wbijasz następny lv i staty są rozdawane na PVE czyli łatwiej będziesz bił mobki

czyli tak jak by jest 110 lv na pvp a na expienie nie ma ograniczenia
Odpowiedz
#24
Mysle że nikt nienawidzi być ograniczanym w żaden sposób. Taka zmiana źle wpłynie na graczy, zrozum..
Odpowiedz
#25
Hahahaha ale odpowiedź. Zaskoczyłeś mnie tym.
Chyba cię zatkało.

Zresztą jak nikt inny nie widzi sensu edycji pvp nie ma po co kontynuować tej dyskusji pozatym żaden "GM" się nie wypowiedział
W tym wątku miało być coś innego omawiane.

Myślę że hardcorowy serwer PVP byłby dobrym pomysłem dla tych co naprawdę lubią walczyć a nie mają tyle czasu na grę
Odpowiedz
#26
Nie zatkało mnie, tylko nie mam sil kontynuowaćSmile Każdy ma swoje racje i będzie je popierał w nieskończoność.
Niestety szkoda ze po twojej stronie jestes praktycznie samSmile
Odpowiedz
#27
Co do pomysłu to nie, bo nie wiem jak dla innych, ale dla mnie logiczne jest, że aby osiągnąć coś w pvp, najpierw trzeba poświęcić wiele żmudnych godzin na pve. Zwłaszcza niekorzystne rozwiązanie dla osób, które lubią sobie zarówno "pozielić", tłuc moby, jak i chodzić na flagi.Smile

Jeśli chodzi o zaistniałą w tym wątku dyskusje, to popieram Highlandera i Stedora. Każdy ma tyle na ile sobie zapracuje ciężką, wielogodzinną grą i tak powinno być. Dla mnie wydaje się to oczywiste i sprawiedliwe, że ci co grają najwięcej są najlepsi. Oczywiście zupełnie normalne jest, że są też tacy którzy by chcieli wszystko osiągnąć jak najmniejszym(albo najlepiej zerowym) nakładem sił.Smile Ograniczenie levelowe? Też nie wydaje mi się to najlepszym rozwiązaniem, wszyscy wbiją jakiś tam level i gra stanie w martwym punkcie, gracze pobiją się trochę i po jakimś czasie stracą dalszą motywację do gry. Był też pomysł na rozwijanie postaci bo osiągnięciu maksymalnego poziomu, ale wówczas to nie ma sensu, level zawsze był jakimś wyznacznikiem i w każdej grze tego typu chodzi o to żeby wbić jak największy i czerpać dzięki temu korzyści xD

SIĘ GRA SIĘ MA, a co Smile Każdy powinien właśnie do tego dążyć żeby mieć swoich rywali na hita xD
Odpowiedz
#28
Nie pamiętacie już sytuacji gdy zakon był nie pokonany i nie dało rady flagi odbić. Rozumiem sami dążycie do tego żeby to właśnie wy byliście tak silni że nikt wam się nie postawi.
Chodzi też o to żeby przyciągnąć ludzi do gry a gdy już taki przyjdzie to jak zauważy że jest lata świetlne w plecy i jak dużo musi poświecić czasu żeby was dogonić poprostu odpuści
Od teraz koniec dyskusji albo przeniescie się na inny wątek. Temat powstał z innej przyczyny

Jestem za nowym serwerem PVP
Odpowiedz
#29
Mam być slaby żeby graczy ściągnąć? xD heh xD
Odpowiedz
#30
Wprowadziliśmy maksymalny lvl, żeby każdy miał szanse na fladze. Chcieliśmy uniknąć sytuacji, w której najwyższy lvl przychodzi sam na flage i połowa graczy nie ma nawet szans zabić go w grupie. Nie miało to polegać na tym, że wszyscy wbiją sobie szybko 70 lvl, wtedy ilość expa do lvl była znacznie wyższa. To tak jakby zrobienie postaci na 70 poziomie wtedy miało być równe 100 w starym systemie (nie w tym co jest teraz, ale który był w 2 edycji). Doszliśmy do wniosku, że nawet jeśli ktoś nie przepada za expieniem, albo po prostu nie ma czasu, mógłby wbić poziom, który byłby wystarczający, żeby liczyć się w walce o flage. Chodziło o to, żeby w grze liczyły się umiejętności walki, taktyka. Osoby lubiące expić dalej miałyby wyższy lvl (bo mało kto osiągnąłby 70 poziom w takim okresie) i lepszy eq, więc byłby silniejsze. Po osiągnięciu maksymalnego przedziału myśleliśmy nad jakimiś możliwościami dalszej rozbudowy postaci poprzez wygrane w walkach z graczami, albo o np. bonusie dropa tak, żeby expienie tą postacią dalej miało sens. Jednak gracze raczej jednogłośnie chcieli powrotu do starego systemu, więc tak zrobiliśmy. Exp do lvla został i tak zwiększony w stosunku do poprzednich edycji.

Co do pomysłu z drugim serwerem to nie wiem czy dużo osób by tam grało, większość ma już swoje postacie i tylko pare jest za tym, żeby to wprowadzić (chociaż pomysł jest ogólnie dobry). Jest jeszcze opcja, można stworzyć drugą flagę tylko dla max 50 poziomu, tak żeby każda gildia miała, oprócz graczy z topki, też pare osób walczących w tym przedziale, to jest właściwie nasz stary pomysł, który nie został wprowadzony.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości