Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WIELKA BITWA DUELA
#1
Witajcie wszyscy Duelowicze!

Po rozmowach z graczami doszliśmy do wniosku, że grze potrzeba promocji i świeżości!
Na stronie głównej gry możecie znaleźć napis:

"Duel Online edycja PvP"

Fakty jednak przeczą temu sformułowaniu! Otóż wielu ludzi boi się wchodzić do bractw oraz angażować się w walkę z innymi.
Na ok. 1300 osób zarejestrowanych, tylko 67 osób ma powyżej zera punktów honoru! jest to zaledwie 5% graczy zarejestrowanych!
Pomijając fakt, że przez ostatnich kilka miesięcy nowych graczy przybyło nie więcej niż kilkudziesięciu.

Można to zmienić w łatwy i przyjemny sposób, mianowicie!

Po rozmowie z głównymi przedstawicielami świata Duel (przywódcami bractw), których zorganizowane grupy bojowe plasują się wysoko w rankingach gry, postanowiliśmy wspólnymi silami zorganizować Wielką Bitwę Duela!

Sens zorganizowania Wielkiej Bitwy Duela jest taki, żeby nagrać kilka filmików (kilkunastominutowych) z tego wydarzenia, podłożyć epicką muzykę, oraz zamieścić na stronie głównej gry, na Youtube, na Facebooku w celu promocji gry.

Oto proponowane parametry tego Wielkiego Wydarzenia:
1. Miejsce:
- przedpole flagi
- flaga
2. Czas:
30.03.2014 - marzec w niedzielę o godz: 21:00

Zasady:
1. Pokój wszystkich Duelowiczów aż do rozpoczęcia Wielkiej Bitwy. Ludzie muszą spokojnie dojść na miejsce i się przegrupować
(żadnego zabijania, dopóki osoby kontrolujące przebieg wydarzenia nie wydadzą takiego znaku).
3. Łotry nie używają cieni (chodzi o to aby Was ludzie widzieli). to zachęci ludzi do rejestrowania się do gry (im więcej ludzi tym lepiej).
4. Nie zabijać się szybko. Zadać cios i wycofać się. Chodzi o dłuższą walkę (tj. w bitwie) żeby było co nagrywać
5. W bitwie mogą uczestniczyć WYŁĄCZNIE OSOBY BĘDĄCE W GILDIACH.

Podczas bitwy będzie potrzebnych 5 osób neutralnych:
- 1 gm np. Asav do pilnowania porządku podczas bitwy i przed jej rozpoczęciem.
- 4 osoby nagrywające filmiki. Po 2 osoby na planszy. 2 osoby na przedpolu flagi i 2 osoby na fladze. 1 filmik więcej dla zabezpieczenia.
Po bitwie wyznaczymy jedną osobę do skompilowania jednego filmiku wraz z muzyką.

Nagrodą za udział w tym Wielkim Wydarzeniu będzie otrzymanie doświadczenia w wysokości:
2000 exp * poziom bohatera


Proponowane korzyści powinny zachęcić przede wszystkim osoby spoza gildii do wejścia w nie. Dzięki temu będzie więcej osób w PvP.
Poza tym, jeżeli ktoś będzie chciał znowu wrócić do bez-gildyjnego stanu to WAM WŁAŚCICIELOM GRY się to opłaci (będą musieli zapłacić za wyjście z bractwa).

Prosimy zamieszczać Wasze (Graczy) opinie i od razu o pisanie kto stawi się na Wielkiej Bitwie Duela w jednym poście!
Dokonamy podziału na dwie armie które zetrą się na polu bitwy pod koniec miesiąca.

Zapisy z przydziałem ludzi do poszczególnych armii będzie prowadził crafter.

Najpierw podział będzie wg aktualnych bractw. Jednak musi być po równo w każdej armii. Przed Wydarzeniem zrobimy korektę w każdej armii, aby były szanse równoważne oraz ogłosimy listę osób i składy!

Liczymy na Wasze pełne poparcie w organizacji Wielkiej Bitwy Duela!

Poniżej znajdziecie pierwszy film o Duel Online. Zapraszamy do wzięcia udziału w Bitwie!





Z uszanowaniem,

Główni organizatorzy
Korona&crafter
Odpowiedz
#2
No już od dawna o tym myśleliśmy , grze brakuje PROMOCJI, ludzie którzy przypadkiem się tu znajdą trafiają na parę kratek i 10 osób online w grze, więc szybko rezygnują. Prócz starych graczy i bywalców duela nie ma świeżej krwi a o to tu chodzi . Kompilacja różnych sytuacji mających miejsce w DUELU, w tym najważniejsze - RYWALIZACJA między graczami w której TY jako gracz stanowisz 50 % sukcesu a nie liczby na ekranie na pewno jakoś zaowocuje .

Osobiście stawiam się na bitwę i oby przyniosło to skutki Smile
SLAY
Odpowiedz
#3
Chętnych zapraszam na pw (najlepiej pw na forum) Smile Oczywiscie w tym temacie tez mozna sie zglaszac Smile

Jak na razie zapisali się:

Slay, Korona, crafter, Brand, Dejmur, Stedor, Immortal, Kruk, Happy, Jodla, ModernWar, Arthas, Kids, Miscuamacus, BlackJoker, FleX, Kos, Asner, Pain, Sylaura, Stoever, Prince...
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#4
Pomysł ciekawy i na pewno do przeprowadzenia, jedyna moja obiekcja dotyczy rozdania uczestnikom 1 mln platyny - jeśli to ma być jedyna motywacja dla graczy, to źle to świadczy o graczach...
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#5
No moim zdaniem tez jest to przesada Big Grin wystarczy standardowa nagroda 2x k lvl Wink
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#6
Zbierzmy najpierw ludzi a później dyskutujmy na temat nagród. I tak admini musza się wypowiedzieć w tym temacie. To tylko propozycja. Zawsze możemy negocjować Smile
Odpowiedz
#7
Siemano!
Ja jestem jak najbardziej na tak. z tego co widzę ludzi nie będzie brakować.


Korona sory ale nie moge sie powstrzymać..
Żółto czerwona, kielecka ****** korona, żółto czerwooona, kielecka ***** korooona!!!
Odpowiedz
#8
Z chęcią popilnuję porządku podczas tej całej zabawy, o ile oczywiście mi nic nie wypadnie, bo różnie to w życiu bywa Wink
Odpowiedz
#9
Jesli sie to odbecie to mysle ze mozna na mnie liczyc xD
Odpowiedz
#10
mogę wziąć udział jeśli jakaś gildia mnie przygarnie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości