Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[propozycja] Bronie, zbroje, biżuteria
#1
Ja mam taki pomysł. Nie mam pojęcia czy jest łatwy czy trudny do wprowadzenia ale moim zdaniem znacznie urozmaiciłby rozgrywkę i zwiększył handel między graczami.

Mianowicie chodzi m i o to:
W tej chwili wszystkie rodzaje broni, zbroi i biżuterii są identyczne. Mam tu na myśli np. ognisty miecz, każdy daje taką samą ilość obrażeń, kamienny pierścień zawsze daje 1 BF itd. A jakby tak wprowadzić zróżnicowanie? Czyli na przykład gracz zdobywa wspomniany Ognisty Miecz i gdy go podnosi automat losuje statystyki przedmiotu z jakiegoś zakresu obrażeń 190-210 oraz parowania 6-10. Wtedy jest mniej prawdopodobne, że kilka postaci ma identyczne bronie Smile

Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
#2
może fajniej by było gdyby np ten ognisty miecz można było ulepszać dokładając jakieś itemy w niego i dzięki temu powstaje mocniejszy mieczyk
Odpowiedz
#3
O tym nie pomyślałem. Skupiłem się raczej na tym, że potwory dropią identyczne bronie przez co i tak większość postaci statystyki rozdaje tak samo, a dodatkowo ma identyczne zestawy broni co się mija z celem bo po mapie biegają klony Smile
Odpowiedz
#4
"sety" miały po średnio zróżnicować statystyki a od miesiąca leżą martwe
Odpowiedz
#5
Pomysł świetny, aczkolwiek chyba większość graczy wolałaby wprowadzenia secików. Napewno dużo prostszy projekt do wprowadzenia porównując do setów, więc jest szansa że może wejdzie kiedyś w życie Tongue
Czyster (~80lvl) / Derios (118lvl) / Big Money (83lvl) / Adder (76lvl) / Vegat (125lvl) / Siema (94lvl)
Odpowiedz
#6
Pomysł warty zastanowienia się, bo rzeczywiście mógłby trochę zmienić w grze, zwłaszcza w połączeniu z setami. Wydaje mi się jednak, że przed wdrożeniem tego pomysłu (i wielu innych) trzeba byłoby koniecznie rozwiązać kwestię systemu sklepów. Nowa domena jest już podpięta, więc GM będą mogli skupić się znowu na uaktualnieniach i nowościach w grze - może któryś z nich skomentowałby propozycję Caine'a?
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#7
Szczerze Wolałbym zostawić staty broni takie jakie są, lecz mogło by to wyglądać np tak Ognisty miecz 200 obrażen tam tam parowanie itd Magiczna siła wzmacnia twój miecz o 2% na wszelkiego rodzaju żywioły/orki itp
Pain
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości