Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[propozycja] Zmiana godziny flagi
#11
Jak najbardziej za
[Obrazek: d9e6b3ddbf.jpg]
Odpowiedz
#12
Jestem za zmiana godziny flagi;]
Odpowiedz
#13
Flaga powinna byc o 18 tak jak wczesniej bo teraz zacznie robic sie cieplo dzien bedzie stawal sie dluzszy to jestem ciekawe kto bedzie przychodzil na 20 i gral.... a tak to o 18. .. 15-20 i mozna dalej cos porobic...zreszta jaka o tak duzo nie zwiekszyla sie frekwencja na fladze
Odpowiedz
#14
Ludzie kończą o 16 pracę zanim się ogarną to minie wiec im pasuje 20
Studenci siedzą do 19 na uczelni wiec im pasuje 20
Jak ktoś będzie miał iść na flagę to prędzej na 20 niż na 18
Odpowiedz
#15
tylko ciekawe czemu nie chodza...chodza tylko ci co chodzili... poprostu nie jest problem godziny flagi tylko checi do gry a nie...
Odpowiedz
#16
Nie będę spamował jak wczoraj o tym czemu flaga powina być o 20 ale jak widzisz więkoszść graczy chce o 20 nawet z twojej gildii. Ten kto ma przyjść prędzej przyjdzie o 20,
18 to za wcześnie z różnych powodów jak studiowałeś albo pracujesz powinieneś zrozumieć a jak jesteś gimbaza/liceum czy coś innego to ci tego nie wytłumaczę
Odpowiedz
#17
tak sie sklada ze mowia ze to byl beznadziejny pomysl...
Odpowiedz
#18
Ile wy macie lat że nie przemyśleliście tej decyzji ????
nie mów że nagle coś się stało że 20 pasowała a teraz nagle nie .....
Odpowiedz
#19
Flaga o 20 musi zostac!
Ja wracając z pracy mam zamiar spokojnie zjeśc obiad i odpocząć.
Wracam o 17:40 wiec nie zamierzam siadać na kompa i lać sie przez dwie godziny z jakimiś kwadratami.

Miscu Ciebie nie było w polsce jak na flagach nikogo nie było z powodu właśnie tej godziny. FLAG NIE BYŁO W OGÓLE..
Zero przyjemności z gry

Pozdrawiam.

Jeśli ktoś nie ma czasu przyjść na 20, przecież nikt go nie zmusi, flagę może też zdobyć słabsza gildia.
Odpowiedz
#20
(03-21-2014, 10:47)Highlanderr napisał(a): Flaga o 20 musi zostac!
Ja wracając z pracy mam zamiar spokojnie zjeśc obiad i odpocząć.
Wracam o 17:40 wiec nie zamierzam siadać na kompa i lać sie przez dwie godziny z jakimiś kwadratami.

Miscu Ciebie nie było w polsce jak na flagach nikogo nie było z powodu właśnie tej godziny. FLAG NIE BYŁO W OGÓLE..
Zero przyjemności z gry

Pozdrawiam.

Jeśli ktoś nie ma czasu przyjść na 20, przecież nikt go nie zmusi, flagę może też zdobyć słabsza gildia.

Jak widzę z tego posta to jednak zależy wam na fajnych walkach walkach na flagach a to osiągniemy jedynie wyrównanym poziomem graczy. tak jak jest teraz jest spoko ale jak my zostaniemy w tyle a w pogonicie do przodu to sami ze sobą będziecie chyba walczyć o flagę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości