Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja setów wyposażenia dla postaci
#31
(02-11-2014, 21:57)crafter napisał(a): nie Smile bo jest tu mowa o itemach ktore mozna miec dopiero na wysokim lvlu biorac pod uwage wydropienie a nie kupno Smile nie pisalem tu teraz o itemach typu tarcza rycerska czy topor bojowy, jest tu mowa o itemach z najwyzszej polki Smile np lotr dla ktorego stworzony jest nocny smok bedzie bardzo zadowolony z setu w ktorym on wystepuje Smile ja czuje pewien niedosyt dlatego sie tu produkuje Smile A nie robiac tego, pozniej moglbym zalowac ze nie sprobowalem ;x (prosze o zrozumienie Wink )

Z tym że z tego co widzę nie rozumiesz jednej rzeczy. Ty chcesz żeby to co jest aktualnie najlepsze dawało jeszcze więcej, a my chcemy żeby niezbyt często używane aktualnie przedmioty zyskały na wartości.

Co do przykładu za eq wraz z bonusem daje po 7 pkt rozwoju, + opcja z Vikingiem daje pancerz, zresztą nikt nie mówi że set jest dla danej profesji. Tutaj właśnie masz zacząć porównywać, dobierać optymalne pod siebie rozwiązania, a nie dążyć do itemów helm jagr/ciezka paryska/ viking Smile
Odpowiedz
#32
Staty są dobrze rozłożone nie ma co marudzić. Chodzi o to żeby słabe itemty teraz stały się wartościowe
Odpowiedz
#33
Jestem ciekaw skoku cenowego niektórych itemów po wprowadzeniu setów do gry Smile Np. co się stanie z takim... powiedzmy pierścieniem ognia Big Grin
Odpowiedz
#34
Dobrze ale juz nie mowie o tych slabszych itemach ... dalem 3 przyklady setow z itemkami na wyzsze lvle ,z czego opcja z vikingiem daje najslabsze bonusy z tych 3 podanych... O to mi chodzi Smile juz nie patrzac na te sety na mniejsze lvle bo po krotkiej analizie doszedlem do takiego wniosku jak Wy Smile
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#35
Tylko jak to zostanie wprowadzone to dopiero nowe wydropane itemy powinny się zaliczać do tych setów
Odpowiedz
#36
daje 2 bonusy a dwa pozostale 3,4 Smile chodzi mi tylko o dolozenie jednego bonusu do tego setu . Wszystko Smile
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#37
(02-11-2014, 22:15)Seyin napisał(a):
(02-11-2014, 21:57)crafter napisał(a): nie Smile bo jest tu mowa o itemach ktore mozna miec dopiero na wysokim lvlu biorac pod uwage wydropienie a nie kupno Smile nie pisalem tu teraz o itemach typu tarcza rycerska czy topor bojowy, jest tu mowa o itemach z najwyzszej polki Smile np lotr dla ktorego stworzony jest nocny smok bedzie bardzo zadowolony z setu w ktorym on wystepuje Smile ja czuje pewien niedosyt dlatego sie tu produkuje Smile A nie robiac tego, pozniej moglbym zalowac ze nie sprobowalem ;x (prosze o zrozumienie Wink )

Z tym że z tego co widzę nie rozumiesz jednej rzeczy. Ty chcesz żeby to co jest aktualnie najlepsze dawało jeszcze więcej, a my chcemy żeby niezbyt często używane aktualnie przedmioty zyskały na wartości.

Co do przykładu za eq wraz z bonusem daje po 7 pkt rozwoju, + opcja z Vikingiem daje pancerz, zresztą nikt nie mówi że set jest dla danej profesji. Tutaj właśnie masz zacząć porównywać, dobierać optymalne pod siebie rozwiązania, a nie dążyć do itemów helm jagr/ciezka paryska/ viking Smile

Co do przykładu* za eq wraz z bonusem daje po 7 pkt rozwoju, + opcja z Vikingiem daje pancerz
*set nocny vs set viking
Odpowiedz
#38
xD crafter jak walczy zawzięcie o tego Vikinga Big Grin Już sam miecz daje Ci 6BF, a to dla knechta na takim lv jak Twój niemała różnica Smile

Btw. Dajcie do setu 1hp i niech nie marudzi chłopak x)
Odpowiedz
#39
z kolekcji tego calego setu jestem 15 obrony do przodu i 5 ataku, a pozostale opcje daja :

bonusy: za skompletowanie pełnego setu: +2 BF, +5 ataku, 10% szans na zadanie dodatkowej rany podczas ciosu (nie kumuluje się ze skillem "Skrytobójczy cios")


za skompletowanie pełnego setu: dodatkowe +1 HP, +20 siły ciosu, +10 obrony (=pancerza), 10% szans na zadanie dodatkowej rany podczas ciosu (nie kumuluje się z działaniem skilla "Skrytobójczy cios")

widac ta nierownosc ? czy nie

DOKLADNIE DRAZET Big Grin walcze o to bo VIKING NIE JEST ZWYKLYM ITEMEM !!! a wy chcecie z niego zrobic cos normalnego -.-

ludzie przestaja grac na rzecz tego vikinga xD(sory vissen) xDD
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#40
już nie płacz dla mnie viking to zwykły miecz
chciałbyś żeby nie wiadomo co ci dawał .....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości