Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bot: Reoe
#11
banujcie pajaca botującego i tyle nie wiem na co czekać
#12
Te screny i tak nic nie udowadniają nie jest pokazane ze zadaje rany :] tylko ze sobie stoję dziękuję dobranoc
#13
Reoe nie chwytaj się brzytwy, nie idzie się expić bez bota na potwory, które Cię nie ranią. I nie, nie poszedłeś po zielone oko. Winny się tłumaczy.
#14
Ja tylko sie bronie Wink można sobie expic tam gdzie się chce moge isc nawet na szczury, admin niech mnie sprawdzi i przylapie wtedy porozmawiamy a takie glupie screny to ja tez moge robic
#15
Szczerze, nie chce go bronić bo pewnie używał bota, ale na tych ss widać tylko, że stał i nie odpisywał, a to chyba nie jest zabronione.

Co do laga... to on nie zawsze wylogowuje, czasami możesz stać kilka godzin na lagu i padaniesz dopiero gdy zabije Cie gracz, mooby nie mogą zabić.

Nie widać tutaj, jak bije mooby, nawet Ty mogłeś je zabić.

Nie wiem, jak jest teraz, ale w poprzedniej edycji gracz nie musiał odpowiadać graczom tylko moderatorom, adminom.
#16
ja wiem, że to nic nie daSmile ale moze jak gracze zauważą takich bocików to zaczną ich tępic na tyle aż sami przestaną grac.
#17
(02-05-2014, 10:50)Highlanderr napisał(a): ja wiem, że to nic nie daSmile ale moze jak gracze zauważą takich bocików to zaczną ich tępic na tyle aż sami przestaną grac.


I dochodzimy do bardzo ważnej kwestii: nie chodzi o to, żeby ludzie przestali grać, tylko o to, żeby przestali używać botów. Nie mam póki co pomysłu, jak to osiągnąć, ale może GM mają co do tego jakąś wizję, którą się jeszcze z nami nie podzielili...
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
#18
Admini niech czesciej sprawdzaja graczy i bedzie po sprawie, a Beast co do Twojej osoby to ty mnie na każdym kroku chcesz na czymś złapać, bo ześ mnie chamsko oszukał na punkty premium, i groziłem Ci banem i teraz chcesz sie zemscic to jest wlasnie dziecinneWink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości