Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrona u łowcy
#11
Jestem za zwiększeniem obrony łowcy na moby, na pvp pozostaje bez zmian
Odpowiedz
#12
A ja dalej twierdze, że to zły pomysł. Taki jest już łowca, ma strzelać z daleka, kosztem obrony. Moim zdaniem, powinno zostać tak jak jest.
Odpowiedz
#13
Hide dobra ale zobacz, moby na których expią 1-10 lvl biją prawie 90 lvl

A na fladze nie ma czasu zabijać moby bo trzeba atakować
Odpowiedz
#14
to może jeśli łowcy dostaną co lvl 2/3 obrony to łotrom też zwiększcie obronę np + 1 co lvl na moby Smile knecht ma odbicie, a łotr może mieć bonus +1 pancerza/lvl na mobki Smile
Odpowiedz
#15
Ale ja Cie rozumiem. Co nie zmienia faktu, że taka jest wada tej postaci. Nie może być znowu tak lekko.
Odpowiedz
#16
Stedor dawaj w bf bedziesz mial wiecej obrony, nigdzie nie jest napisane ze lowca nie wolno dawac w bf, daj pare lvl w bf, kamienne Cie nie beda bic, a zamiast 30 ran bedziesz bic 25 Wink
A tak na powaznie to dosc zmian profesji, wystarczajaco juz lowca dostaje za darmo +1obr. na level i +2hp przy inwestycji w hp Wink
Odpowiedz
#17
Niech zostanie tak jak jest...
Odpowiedz
#18
Chcesz śmigać na flagi bez utraty karczmy ? Zrób lotra lub knechta Smile Czy to ,,genialny pomysł"? Myślę, że nie. Takie uroki łowcy.. każda profesja ma swoje mocne jak i słabe strony..Niech zostanie po staremu, po co kombinować, zaraz będzie narzekanie innych i narodzi się konflikt Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości