Ankieta: Chcecie tak?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
TAK
72.73%
8 72.73%
NIE
27.27%
3 27.27%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przyznawanie nagród za eventy
#1
tak sobie myślę, że jest duży problem z przyznawaniem nagród za eventy
jest na to sposób.
mianowicie zrobić miksturę o parametrach takich jakie chce się przyznać zwycięzcom.
Np. Mikstura zwycięzcy I - 300k expa 150k platyny
Mikstura zwycięzcy II - 200k expa 100k platyny
Mikstura zwycięzcy III - 100k expa 50k platyny

Aministracja przyznawałaby nagrody z poziomu panelu albo poprzez handel, bezpośrednio po evencie i sprawa opóźnionych nagród z głowy

By ten pomysł wykonać wystarczy poświęcić max 15 minut. Wystarczą dobre chęci usprawnienia systemu rozdawania nagród.
Odpowiedz
#2
Jestem na tak, fajny pomysł, tylko może zamiast mikstur to może takie paczki Tongue
Odpowiedz
#3
No to Paczka zwycięzcy I, II, III
to jest drobna kosmetyka, ale fakt, paczka bardziej pasuje Tongue
Odpowiedz
#4
Ale ciężko z tym będzie bo jest kilka zwyciezców i miedzy nimi nie ma podium. Wiec będzie trzeba ekstra dopasowywać Eventy pod tą nagrode Smile
Odpowiedz
#5
albo zrobić kilka rodzajów nagród Tongue
Odpowiedz
#6
widać prowadzicie dialog 2-osobowy, administracja nic na ten temat nie potrafi się odezwać, 3/4 moderatorów nie ma czasu usprawiedliwiając się że mają życie prywatne, to po co są moderatorami jak nie mają choć 1-2 godziny dziennie aby poświęcić je na ulepszaniu gry... Ta gra upadnie za 2-3 miesiące to jest maximum.
Odpowiedz
#7
niestety taka prawda Tongue a popykałbym w te kwadraty jeszcze troche hehe xd ale z samym sobą i ciągle tymi samymi graczami od kilku edycji to już się nudne staje
Odpowiedz
#8
Niestety, ale zgadzam się z Dark Beast-em, sory, że tak to ujmę "ruszcie dupę" jeśli chcecie, aby ktoś grał w te kwadraty
Odpowiedz
#9
jeśli choćby połowa pomysłów, które są na prawdę przydatne do gry 'PVP' zostałaby wprowadzona, to na 10000% ta gra byłaby lepsza i więcej graczy i tych nowych i starych chciałoby grać, pamiętacie może z 2 miesiące temu ile osób było dostępnych np o godzinie 15?:> z tego co mi świta to zawsze było to średnio 15-25 osób online Smile a teraz? od 3 tygodni jakoś jest nie więcej niż 15.
Odpowiedz
#10
Aż żałuję, że nie mogłem razem z całą resztą grać od samego początku, jak nikt żadnych itemów nie miał i wszystko było coś warte, musiało być zajebiście. Big Grin Co do tematu, na tak.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości