Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Profesje
#1
Proponuję aby zwiększyć dwukrotnie ilość expa za zbieractwo,łowienie,kopanie, aby jeszcze bardziej zachęcić graczy do walczenia o złotą/platynową. :] Powiedzmy dostając po 10xp co 5 sek, czyli 120xp na minutę, po wprowadzeniu mojego pomysłu gracz dostawałby 240xp co dawałoby 14400xp na godzinę(zakładając, że w ogóle będą całą godzinę siedzieć i nie ominą żadnej akcji a to raczej niemożliwe Smile ). Myślę, że nie byłoby to takim boomem, że nagle ludzie by przestali expić zwykłymi sposobami, ale ci, którzy siedzą całe dnie i noce również byliby trochę do przodu. Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
#2
Z jednej strony chciałbym powiedzieć, że super, a z drugiej cały czas pamiętam czasy, kiedy za zbieractwo nie było expa w ogóle, a mimo to się tym ludzie zajmowali... Warto, żeby jakiś GM się wypowiedział na ten temat.

Dobrze też byłoby pamiętać, że takie podbicie expa za zbieractwo dla postaci na wyższych levelach miałoby pewnie sens (nie byłoby poczucia marnowania czasu), ale z kolei na niskich lev mogłoby doprowadzić do tego, że nowe postacie expiłyby wyłącznie zbierając ziółka, kopiąc czy łowiąc ryby...
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#3
Bezimienny zgodze sie, ze na mniejszym lvl by tak expiono, ale levela sie wbija i exp do awansu jest coraz wyzszy i byloby to nie oplacalne
Odpowiedz
#4
Ja jestem za Smile
Odpowiedz
#5
Bezimienny, startując z +6xp przy 15 pkt. profesji miałbyś 1 lvlem, który nie ma leśnego, 3600xp na godzinę, a i pamiętaj, że wszystkie obliczenia brane są pod uwagę poprzez klikanie każdej akcji przez godzinę i zakładając, że każdą akcją coś się zdobędzie. Więc w rzeczywistości nie sądzę aby niskie lvle, którym swoją drogą bardziej opłaca się bić potworki dla itemów, których nie mają/będą mogły drogo w sklepie sprzedać, nagle zamieniły miecz na wędkę itp. Smile
Odpowiedz
#6
również jestem ZA Smile
Odpowiedz
#7
Tena, Lord Death - ja przecież nie powiedziałem, że jestem przeciwko Smile
Nie obrażę się, jeśli ta propozycja zostanie zaakceptowana, rzecz jasna Big Grin
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#8
I temat, jak większość, umarł bez odpowiedzi. Tak wiele chociaż rzucić okiem na forum i napisać "pomysł przejdzie/nie przejdzie"?
Odpowiedz
#9
ja to już ankiety robie na "tak" i "nie" może chociaż kliknąć się będzie chciało xd
dla mnie spoko
po za tym obniżyłbym chociaż progi np zlotych/platynowych sierpów
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości