Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zarobić swój pierwszy milion
#1
Witam !
Zakładam ten temat ponieważ chce pomóc, doradzić początkującym.
początkowo zarabiałem na mięskach.. nie przynosiło to zbyt dużych zysków więc przerzuciłęm się na Questy.. zarobiłem jakieś 200k.. i wreszcie zacząłęm kombinować ''Taniej kupić drożej sprzedać'' poszedłem do karczmy,
zobaczyłęm lodowe flaszki po 2k wykupiłem wszystkie zapełniłęm cały plecak i bank. kilka dni pózniej połowe flaszek sprzedałem graczą 10k za sztukę a reszte u alchemika za 7k sztuka. zysk około 400% Smile innym sposobem jest zbieranie roślin(chyba najbardziej dochodowe ) zbierałem roślinki i sprzedawałem grzyby(bez skojarzeń panowie) igram czerwony oraz jagody za jeden plecak miałem od 7 do 25k Smile powodzenia myślę, że moje rady się przydadzą do dzieła !
]
Odpowiedz
#2
Może i nie miał, ale tytuł dla wątku dał chwytliwy Smile
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#3
Starzy gracze raczej o tym wiedzą, a nowych wątpię by przybywało o ile tacy w ogóle są.
Odpowiedz
#4
sklepy mają zostać niebawem naprawione, więc pomysł na długi dystans do bani Big Grin
Odpowiedz
#5
Pytanie na czym zmiany w systemie sklepów będą polegać... Może jakiś admin by się wypowiedział na ten temat nieco szerzej...? Smile
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#6
http://duelmmo.pl/forum/showthread.php?tid=264

obiecane ale milczą -.-
Odpowiedz
#7
(12-06-2013, 00:09)Wentir napisał(a): Przecież Ty nigdy nie miałeś miliona Wink

Ty za to miałeś Smile żebrałeś ode mnie kase na robalach jak miałęś 7 lvl i się zlitowałem nad tobą biedaczyno Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości