Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złota Profesja
#11
Bezimienny jest tam do wyboru, ale zgodzę się, że w w związku z tym, że udostępnił ten przepis to dać inny Wink
Odpowiedz
#12
Masz rację, Tena - ale w sytuacji, kiedy dany przepis jest ogólnodostepny, to nie powinno go być do wyboru, no bo kto przy zdrowych zmysłach go wybierze? Smile
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#13
Dosłownie o to mi chodzi. Ja wraz z Bezimiennym (chyba) wnoszę o zmianę ;D
Odpowiedz
#14
Teraz odkąd nie są dostępne przepisy na amu i pierki to może zmienić na mixy np na 100 dodać szlamu czy coś xD
no i pomysł fajny z platynowymi sierpami itp ale trochę zbyt wysoki poziom wydaj mi się nikt w historii Duela nie miał 500 ptk np zielarstwa
Odpowiedz
#15
Kevs Geoth miał 400 kopania na przykład, więc i 500 jest do osiągnięcia Smile Zresztą w tych nagrodach właśnie o to chodzi, żeby trzeba się było namęczyć - co za satysfakcja z czegoś, co przychodzi bez żadnego trudu i wysiłku...?
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#16
nie mówię że bez trudu ale 500 ... miał 400 i ile czasu na tym zjadł xD wychodzi na to że w trzech edycjach nie miał by go nikt czyli t lekka przesada chyba wdł mnie powinno być 300 na platynowy xD coś bardziej przyziemnego bo wbijając 300 patrz ile już przy tym musisz czasu spędzić ... prędzej będzie kolejna edycja niż ktoś zdobędzie coś z tych rzeczy czyli taki dodatek którego i tak nie ma i tak nie będzie Wink
Odpowiedz
#17
Z tego, co widzę w rankingach, to co najmniej kilka osób bardzo solidnie walczy o to, żeby wbić 300 i 500 w danej kategorii - według mnie nie ma tu czego zmieniać, bo jest dobrze tak, jak jest. Nie chodzi przecież o to, żeby te nagrody miał każdy gracz, tylko ci, którym naprawdę na nich zależy. A takie osoby są w stanie poświęcić odpowiednią ilość czasu na to, by swój cel osiągnąć. Te nagrody mają być czymś bardzo, bardzo rzadkim i bardzo, bardzo wyjątkowym. I właśnie dlatego nie trzeba tu nic zmieniać. Gra działa znowu od końca sierpnia, a nagrody za profesje zostały wprowadzone jakiś miesiąc temu (pod koniec listopada). I już po miesiącu ludzie mają po 180 albo ponad 200 pkt, więc moim zdaniem wszystko jest dobrze i nie wymaga zmian.
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#18
no przy 300 też było by wyjątkowym ... nie oszukujmy się ale 300 wbić to jest wiele czasu masz też dużo racji przy okazji ile osób solidnie walczących dostało bana za bota... jak ktoś wbije 500 obojętnie czego dostanie jeszcze 1m w nagrodę ... raczej nierealne Smile niech strace jeśli się myle
Odpowiedz
#19
Wg mnie te progi 300-500 są trochę za wysokie, żeby to wbić to trzeba pełno godzin,
a nie każdy się tu skupia na samym zielarstwie łowieniu czy kopaniu, tylko robi odskok od expa,
A teraz żeby to osiągnąć te 500 trzeba się poświęcić całkowicie na jedną profesje np zielenia i nie expić
Odpowiedz
#20
Crazy, ale teraz przy zbieraniu ziół, łowieniu czy kopaniu dostajesz expa - ja np mam 135 kopania i za każdy wykopany minerał mam 12 czy 13 expa, co oznacza, że średnio w godzinę (jeśli tylko kopię) dostaję jakieś 7k expa. Może i niewiele, ale zawsze coś: po 5 godzinach expienia mam level czy prawie level, więc naprawdę nie mam co narzekać. No i przypominam, że Złote Profesje weszły miesiąc temu, a już ludzie są w 2/3 drogi do progu 300 pkt i niemal w połowie drogi do 500, więc naprawdę uważam, że wcale nie ma co dramatyzować - ja wiem, że niektórzy chcieliby dostać wszystko od razu na talerzu i mieć to bez wysiłku jakiegokolwiek, ale w tej akurat grze nie o to chodzi. A szczególnie w profesjach, dla których trzeba poświęcić czas.
Zresztą, wybór między profesjami a expieniem należy do każdego gracza indywidualnie, prawda? Nie widzę postaci o nicku "Deyna" w TOP 100 nigdzie (być może grasz inną postacią, nie wiem), więc tym bardziej nie rozumiem Twoich narzekań. Ci, którym zależy na profesjach (czyli na przykład ja i kilka innych osób z górnej części tabel kopania, łowienia i zielarstwa) jakoś nie marudzą, tylko robią swoje...
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości