Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Częste 10-15 sekundowe lagi
#1
Witam.
Mam pytanie, często w godzinach 21/22 wieczorem codziennie oraz zaraz jakieś 15 min po północy są częste lagi nawet do 20 sekund, czym to jest spowodowane?
Odpowiedz
#2
Internetem ;]]
Odpowiedz
#3
sretem, każdy ma lagi wtedy, bo gracze mają laga a potwory normalnie mają akcje ruchu
Odpowiedz
#4
dla mnie to jest dziwna sytuacja, wczoraj na fladze na krasiach goniłem Carrisa, wszedłem z kamyków na krasie złapał mnie 15 sekundowy lag, nagle mnie wszystko odlagowało po tym jak padłem od Carrisa. Dziś to samo, przed chwilą walczyłem z X'em na strzałkach, wszedłem bo jak zwykle boi się knecht pierwszy wejść i złapał mni 9 sekundowy lag i odlagowało mnie po tym jak padłem..
Prośba do administracji, zróbcie coś z tymi lagami, bo to nie wina internetu, na pewno nie mojego bo mam 100mb, tylko waszego serwera.
Odpowiedz
#5
Co z tego, że masz 100mb, kogo to obchodzi? Skoro tylko Tobie laguje to wina prawdopodobnie jest po Twojej stronie. Upewnij się najpierw czy masz dostęp do internetu w czasie laga, a nie wyjeżdżasz do administracji chwaląc się "to na pewno wasza wina bo ja mam 999999mb internet i 99ghz procesor" ..;/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości