Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hydry Biale
#1
Witam.
Biale hydry maja za duza regeneracje wedlug mnie. Potrafia Zregenerowac 15 hp w 6 sekund czyli 1 moja akcje w nia i jeszcze mnie uderzy... Mysle zeby obizyc im ta regeneracje lub przedluzyc czas regeneracji do 10 sekund chociaz to jeszcze bedzie mozna z nimi pobiegac. Tez macie z nimi taki problem?
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#2
Popieram,ponieważ też mam z nimi wielki problem...
Odpowiedz
#3
Skoro nie dajecie tam rady to expowisko jeszcze nie dla Was Smile proste Tongue
Odpowiedz
#4
Myślę że jeśli max lvl=70, to na tym lvlu powinniśmy dawać radę ze wszystkimi mobami w grze.
Odpowiedz
#5
nie ma max lvl
Odpowiedz
#6
nie ważne, ale knecht na prawdę ma mało expowisk na ten lvl, a hydry to zawsze była miejscówka gdzie wbijali lvle od 60+... jak dla mnie wywalenie systemu z 7 sekundowa blokada bicia mobow załatwiłoby sprawę Wink
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#7
zwiekszenie czasu regeneracji hydry jest dobrym rozwiazaniem. Majac ruch co 7 nawet szlo by tam jakos a nie jak jest teraz ze na 68 lvl nie potrafie wyczyscic mapy bo co hit to regeneruje sie za tyle ile jej bije. 10 do 12 sekund regeneracji hydry taki jest moj pomysl.
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#8
Jestem za, jednak jesli juz poruszylem tamta sprawe to skoncze. Knecht nie da sobie rady jesli przy strzalce bedzie 6 hydr... i nawet ta regeneracja nie pomoze bo po 7 sekundach dostajesz 6 x np. 3 ran, a lotr wbija na cieniu i moze expic wlasciwie bez wiekszego problemu ;< to jest troszke niesprawiedliwe...
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#9
wtedy lecisz na hydry od jagr i je odciagasz Big Grin crafter co Ty od wczoraj w to grasz ? haaha
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#10
e tam, ja je ogarniam Wink ale gracze mogą faktycznie mieć problemy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości