Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skargi
#21
Również jestem za odebraniem Volfowi swoich przywilejów Wink Daje bany za darmo. I jest cwaniakiem - tak prościej mówiąc ;D
Odpowiedz
#22
Blokujesz i masz pretensje ze Ci bana dałem ?
Odpowiedz
#23
Daj sobie spokój...
Odpowiedz
#24
Nawet się przyznać nie potrafisz, nie mamy o czym rozmawiać.
Odpowiedz
#25
Chciałbym złożyć skargę na gracza Volf, po 1 jest zastępcą administratora, powinien dawać przykład graczom.
Wydaje mi się, że administrator nie wbija na expa i nie zabija na cieniu graczy, po czym uciekając do wioski udaje, że go nie ma i unika walki.
Po 2, na forum napisane jest że ma on wojnę z całym duelem, jak i gildia Elita ma wpisaną wojnę z Dark Heaven, a na fladze walczą razem.
Proszę o ogarnięcie/ukaranie w/w gracza, bo to jest przesada co on robi.
Odpowiedz
#26
Ty straznik z teksasu pilnuj swojej dupy -.- prakycznie kazdy lotr po cieniu ucieka wiec nie wiem czemu sie srasz...
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#27
crafter jaka obrona uciśnionych .....
Odpowiedz
#28
(03-24-2014, 17:52)Dark Beast napisał(a): Chciałbym złożyć skargę na gracza Volf, po 1 jest zastępcą administratora, powinien dawać przykład graczom.
Wydaje mi się, że administrator nie wbija na expa i nie zabija na cieniu graczy, po czym uciekając do wioski udaje, że go nie ma i unika walki.
Po 2, na forum napisane jest że ma on wojnę z całym duelem, jak i gildia Elita ma wpisaną wojnę z Dark Heaven, a na fladze walczą razem.
Proszę o ogarnięcie/ukaranie w/w gracza, bo to jest przesada co on robi.

Popieram jestem za odebraniem Volf'owi funkcji administratora

[19:55:46] Brand: Volfik wez zluzuj wora..

gracz Brand napisał do zastępcy administratora takie zdanie i nie został ukarany
Nie jest ono w klimacie gry i jest obraźliwe
Gdyby napisał to ktoś inny do zastępcy administratora nie obyło by się bez kary.
Jak widać Volf koleguje z graczem Brand który może pozwolić sobie na więcej niż inni gracze
Nie powinno tak być
Volf powinien stracić funkcje zastępcy administratora

Po przejrzeniu tematu widzę że nie tylko ja i Dark Beast chcemy żeby gracz Volf nie miał dostępu do panelu

Są 4 osoby które jawnie wystąpiły z tą prośbą do Administracji
Odpowiedz
#29
Nie wiem co Ty rozumiesz przez zwrot zluzuj wora, nie wnikam w twoje upodobania seksualne.
Odpowiedz
#30
taki zwrot nie powinien być kierowany do zastępcy administratora
nie jest on w klimacie gry
Zresztą przypuszczam że Elita będzie zacięcie bronić Volfa przecież wam na adminie obczaja gdzie kto jest
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości