Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
System Party/Forum.
#21
No dobra ale zastanówmy się czy ten pomysł aż tak bardzo zmieni grę na lepsze? No fajnie, będzie więcej expa, hura
Odpowiedz
#22
Asdator to według ciebie to nic nie zmieniac......
Dzięki party chodziło by się we 2-3 i expiło na osobnych mapach.
Zawsze fajniej jest jak się z kims expi a nie tak samemu nudno bic moby.
Powstały by nowe spoty.
Odpowiedz
#23
Do tego różnica w expie to od 5% do 10%, nie wiem czy to aż takie wielkie ułatwienie Wink

Wymuszało by to kooperacje na niektórych mapkach oraz tych które mogły zostać dodane w późniejszym terminie Smile
[Obrazek: 2duxnwj.jpg]
Odpowiedz
#24
na jednej mapie ciężko we 2 expic lepiej by było gdyby można było expic w odległosci np 3 mapek od siebie Tongue
Po długim expieniu razem % expa mógłby wzrastac Tongue np do 15%
Odpowiedz
#25
(09-16-2013, 17:50)ModernWar napisał(a): na jednej mapie ciężko we 2 expic lepiej by było gdyby można było expic w odległosci np 3 mapek od siebie Tongue
Po długim expieniu razem % expa mógłby wzrastac Tongue np do 15%

I to jest właśnie moja definicja bez sensowności tego pomysłu Tongue Ale szanuje wasze zdanie. Dla jednego coś jest fajne, dla drugiego niekoniecznie
Odpowiedz
#26
ModernWar, musisz kontrować wszystkie argumenty przeciw? Przecież już widać, że jesteś za, na prawdę wystarczył 1-2 posty...
Odpowiedz
#27
Czekam na wsze wypowiedzi czemu nie.
O ile będzie Party nikt nie będzie kazał wam go używać wiec odpowiedź nie bo nie jest bezsensu
Odpowiedz
#28
System party bylby idealny na bossy o ktore sie tak dopraszacie, Bossa bije sie w 5-10 osob, a bez dobrego systemy party ciezko bedzie wprowadzic jakiegokolwiek bossa zeby sie go fajnie bilo i odbiegalo od rutyny i nudnego bicia Smile
Odpowiedz
#29
Ja proponuję zmniejszenie czasu auto odświeżania do 6-8 s z 30 sekund. Gra stanie się wtedy dynamiczniejsza, trudniejsza, nie będzie już można expić samemu na silniejszych potworkach bez odświeżenia, trzeba będzie expić w grupach.

Następnie można stworzyć system party, każdy będzie miał wybór czy woli expić na słabszych potworkach samemu i mieć cały exp dla siebie, albo iść z grupą na silniejsze stwory.
Odpowiedz
#30
Strzal w 10 Karjonos ! Zgadam sie w 100%
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości