Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
System Party/Forum.
#11
Zdecydowanie nie.
Odpowiedz
#12
Czemu NIE ???
Podajcie parę sensownych powodów czemu nie można by expic na 2 sąsiednich mapach w Party ?
Odpowiedz
#13
Głównie takie coś służy podexpianiu niskich lvli, a to zniszczyłoby klimat duela... Wyprawy na wilki, koboldy, robale.. Kto by sam bił moby skoro mógłby wejść w Party z wyższym poziomem i wbić 10 lvl w 5 minut.
Odpowiedz
#14
No ale napisał że przedział lv to 5. Czyli że 1 lv expi z 6 20 z 25. wiec to nie jest jakas straszna różnica że niby ten 6 lv wyexpi ten 1 albo 25 ten 20.
Wiec ten powód jest obalony
Proszę następny
Odpowiedz
#15
Widzę że każda odpowiedź to nie bo... nie Smile

W końcu nie byłoby aż taki zaciętych walk o spoty, tylko o ewentualny drop Big Grin
Czy jest w ogóle techniczna możliwość wprowadzenia tego?
A osoby które się z tym nie zgadzają przecież nic nie tracą, exp jest dzielony, i wcale nie musielibyście z tego korzystać Smile
[Obrazek: 2duxnwj.jpg]
Odpowiedz
#16
Exp dzielony po równo bez względu na zadane obrażenia? Przecież to bez sensu
Odpowiedz
#17
Też jestem na nie.
Odpowiedz
#18
(09-16-2013, 17:06)Asdator napisał(a): Exp dzielony po równo bez względu na zadane obrażenia? Przecież to bez sensu

Bijecie na 2 mapach i dostajecie 10% więcej expa niż normalnie to nie wiem czy to takie bez sensu
Odpowiedz
#19
To zależy jak kto woli, mi odpowiada obecny system, więc jak dla mnie to bez sensu
Odpowiedz
#20
Dalej czekam na konkrety Smile

Nic sensownego jeszcze nie padło, ja dałem tylko pomysł który i tak powinien zostać udoskonalony, w ogóle zacznijmy od tego czy to jest możliwe technicznie Smile

@UP. Odpowiedź że ci się nie podoba to nie znaczy że nie ma to sensu.
[Obrazek: 2duxnwj.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości