Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban
#51
Ale na po co zmieniasz temat Bade? Gówno mnie to interesuje, niech odbanuja Franca i tyle, albo oddadza iluzje.
#52
(09-14-2013, 21:51)Bade napisał(a):
(09-14-2013, 21:49)Edrill napisał(a): BAAAADE, dużo ci na godzinke płaca platynki za to słodzenie ?

A ja jestem Franco a nie Edrill i co z tym związanego ?

To że Reneash to prywatna postać, eee należał do gildii "Game Masters" a co za tym idzie administratorów Smile i ZAPEWNIAM że Reneash grał w pełni legalnie tak jak wszyscy inni.

a możesz mi powiedzieć czemu caly czas udzielasz sie za niego? co on ma 5 latek i nie umie sam mówić? może go jeszcze nakarmisz?
[Obrazek: ta4.png]
#53
hahahaha A KIM TY JESTES ze bedziesz tutaj zapewnial o tym. UDOWODNIJ To kasztanie haha
jak mozna zapewniac o tym, ze administrator gral w pelni legalnie i mial dostep do wszystkiego... xD nie wierze haha
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
#54
Nie mam słów, nie udzielam się już w tym temacie.. Niech każdy zobaczy że DESTINY to zero, proponuje nawet podwiesić ten wątek..

Cześć
#55
Weź sobie nawet jako obrazek ustaw na komodzie stary.. Nie masz racji a gadasz najwiecej i nagle wpadasz ze nie masz słów..
#56
(09-14-2013, 21:54)Bade napisał(a): Nie mam słów, nie udzielam się już w tym temacie.. Niech każdy zobaczy że DESTINY to zero, proponuje nawet podwiesić ten wątek..

Cześć

tez Cie kochamy :* idz teraz w grze lizać rowek adminom, życze smacznego :*
[Obrazek: ta4.png]
#57
Widzę że jest ci Sachu jednak źle z tym że nie masz racji a próbujesz nam właśnie to wmówić.
Jakoś tutaj zadbałeś o to żeby pomóc zwykłemu bohaterowi przez opcje handel a przy tym drugim się chyba zapomniałeś.. żałosne.

http://postimg.org/image/4qp9nd1k5/

Proszę o odbanowanie postaci Franco a najlepiej by było na szybkości bo nikt regulaminu nie złamał Wink
#58
Macie racje. Kara zostaje skrócona do 3d, jak w przypadku gracza, który rzekomo ukradł wam iluzji. Na nieszczęście gracza Franco, byłem świadkiem całej sytuacji (Irridius, to byłem ja) i ostrzegałem go, żeby lepiej nie zbierał itemów należących do strażników. Zrobił jak chciał, za to spotkał go ban, nic więcej do powiedzenia nie mam.


P.S
Zarówno gracz Activer jak i gracz Franco dodatkowo trafią na 7 dni czarnej listy. Iluzje otrzymacie z powrotem na konto Stedor. Informuje, że z dniem dzisiejszym nie bierzemy odpowiedzialności za itemy wyrzucone na ziemie, więc prosimy nie składać zażaleń jeśli jakiś przedmiot zostanie skradziony. Pozdrawiam.
#59
Pierwsze co to z góry dziękuje za skrócenie kary, a drugą rzeczą jest to że ActiveR nie przyznał się do tej pory że posiada nasz pierscionek i nawet twój kolega Seyin wysmiewał sie z naszej "zasranej,głupiej,debilnej" gildii i poraz kolejny przypominam słowa mogliście używać handluj z , i nie wazne kto to był.. w banku nie ma szczególnego pozwolenia na wyrzucanie itemkow tak o i wydaję mi się że to nie było nawet 1% złamanie regulaminu a także jeśli ktoś twierdzi że ukradłem coś to jest w błędzie bo ja tylko 1 na tym stanąłem i można powiedzieć że Oni mieli pecha a nie ja.
#60
Sprawę uważam za rozwiązaną, temat do zamknięcia.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości