Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban
#31
Nie dostałem żadnego screena o którym pisał bender, dostałem jedynie rozmowę z której nic nie wynika bo activer się nje przyznał
#32
I kłania się teraz Bade tak jak pisał Wielki Trol / ITEMY I LVL STRAZNICY MUSZA WBIC/ZDOBYC SOBIE SAMI, a teraz powtarzam slowa Asava " Zeby nie mieli za duzo swobody, musza robic to sami"
#33
(09-14-2013, 21:41)Bade napisał(a):
(09-14-2013, 21:39)benderr napisał(a): Jaki jest sens grac z takimi klaunami... nie ma to jak przeniesc ze straznika itemki typu "czarna plytowa, niedzwieki kiel, zielone oko, zloty ring, talizman szczescia itp Smile POWODZENIA PANOWIE Z WYDROPIENIEM TEGO. Oni maja to od razu Big Grin

seyin dostales screana jak stedor mial go na palcu Smile

Jesteś tępy blender. On przenosił eq z jednego strażnika na drugiego strażnika, a nie na normalną postać!
btw. nie znasz możliwości zasłonowca Smile

dla mnie straznicy powinni latac bez eq. Dziekuje dobranoc
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
#34
A pokaż mi ogolnie gdzieś na zdjeciu czy w tych waszychc logach że to jest jakiś strażnik ? Wygrał specjalny avatar może i tak mu już zostało... Wink
#35
Duel Online - Edycja 3 (PvP) (Dla kolegów)
[Obrazek: ta4.png]
#36
Ej a jakieś dobre kody do tego duela macie pożyczyć ? Może każdy będzie taki sam, rozdajcie nam ekwipunki Wink
#37
(09-14-2013, 21:43)Edrill napisał(a): A pokaż mi ogolnie gdzieś na zdjeciu czy w tych waszychc logach że to jest jakiś strażnik ? Wygrał specjalny avatar może i tak mu już zostało... Wink

Nie da się. Jedynie administracja może przyznać
#38
Weź Seyin zadzwoń po Kleona albo Asava a Ty wyjdz z tego tematu. Bo i tak nic nie załatwisz bo nie potrafisz. Nie nadajesz sie do roli Administratora, siema.
#39
Ogólnie też bardzo ciekawi mnie skąd nawet jakiś zwykły gracz ma itemki takie jak " kieł misia, zielone oko , lodowy mieczyk " ktoś już lotnął najwidoczniej i kupiliscie w dobrej cenie nie ?

(09-14-2013, 21:44)Seyin napisał(a):
(09-14-2013, 21:43)Edrill napisał(a): A pokaż mi ogolnie gdzieś na zdjeciu czy w tych waszychc logach że to jest jakiś strażnik ? Wygrał specjalny avatar może i tak mu już zostało... Wink

Nie da się. Jedynie administracja może przyznać

Co ty gadasz że się nie da jak od dziecka mi wmawiali że wszystko się da tylko trzeba chcieć Wink
#40
Miecz z Yeti, oko z garga, kiel z bandyty, to chciałeś wiedzieć? :-)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości