Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban
#11
Jakie id iluzji stary, zobacz sobie w logach kiedy to lotło i wszystko ci wyjdzie.. Nie mów że nawet tak prostej rzeczy nie potrafisz sprawdzić i prosisz się o to graczy. To też nie była kradzież , nie ważne kto- byłem pierwszy Wink
#12
Bade idz sie popłacz bo straciłeś niedzwiedzi kieł, hahah cry cry :*

A co do tej edycji, każdy mówi, że to jest edycja dla kolegów - róbcie tak dalej.
#13
Baaade mooordko , szanowny kolega reneash napewno ci zrobi drugi ;**
#14
(09-14-2013, 21:25)Seyin napisał(a): Podałeś złe id iluzji, poza tym kultury trochę

wiesz, jakbys chcial odzyskac nam iluzje to bys to zrobil Smile a to ze grales jako reneash i mielismy wojne miedzy soba dlatego tego nie zrobiles Smile wiesz, napewno nie ma 100 iluzji na serwerze zeby nie mozna bylo dojsc kto ja nosi. Dla chcacego nic trudnego sayin.
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
#15
Złodzieje siedzcie cicho, co ten Bade wam zrobił? To ze kogoś okradles nie znaczy że masz pisać takie ironiczne teksty
#16
Było pisać od razu że to serwer dla kolegów a niee Wink
#17
Teraz na nas piszesz złodzieje Asdator? hahaha jesteś śmieszny, a jak DUBPLATE napisal takie cos w gildiach Scrym to odrazu pluleś jape, wyjdz z tego tematu.
#18
(09-14-2013, 21:28)InsomaniaC napisał(a): Bade idz sie popłacz bo straciłeś niedzwiedzi kieł, hahah cry cry :*

A co do tej edycji, każdy mówi, że to jest edycja dla kolegów - róbcie tak dalej.


Tak mówi TYLKO destiny. Po prostu zazdrościcie że Reneash potrafił rozwinąć postać Smile Proponuje maść na ból dupy dla każdego członka destiny.
#19
napisałem że złodziej też moze miec gildie co to ma do tego tematu?
#20
Duel Online - Edycja 3 (PvP) (Dla kolegów)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości