Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ochrona logowania się
#21
Ochrona powinna byc.
Odpowiedz
#22
Nigdy osobiście nie miałem problemu z tym, iż po zalogowaniu mnie coś zabiło, a gdy się to zdarzyło, to przez, źle dobrane miejsce do wylogowania. Będzie to tylko nadużywane.
Odpowiedz
#23
(09-16-2013, 21:38)Siwa napisał(a): Nigdy osobiście nie miałem problemu z tym, iż po zalogowaniu mnie coś zabiło, a gdy się to zdarzyło, to przez, źle dobrane miejsce do wylogowania. Będzie to tylko nadużywane.

Nie rozumiem w jaki sposób można nadużywać kilkusekundowej ochrony przed potworami, to chyba logiczne że ochrona ma się nijak do PvP. Jeśli możesz rozwiń swoją myśl ;-)
Odpowiedz
#24
Np. Ktoś nie daje rady gdzieś expić, ma podbramkową sytuacje, oczywiście już by padł, no ale mamy ochronę, to ciach wylog, po 2 min się loguje i z głową wychodzi z opresji expiąc dalej.. akcja mogłaby się powtarzać co jakiś czas, no ale to tylko 2min.

To tylko 1 powód, są jeszcze 2, no ale to już pozostawię dla siebie.


Pozdrawiam
Odpowiedz
#25
(09-17-2013, 11:51)Siwa napisał(a): Np. Ktoś nie daje rady gdzieś expić, ma podbramkową sytuacje, oczywiście już by padł, no ale mamy ochronę, to ciach wylog, po 2 min się loguje i z głową wychodzi z opresji expiąc dalej.. akcja mogłaby się powtarzać co jakiś czas, no ale to tylko 2min.

To tylko 1 powód, są jeszcze 2, no ale to już pozostawię dla siebie.


Pozdrawiam

Po tych 2 min to się cały spot zrespi i będzie musiał wyjść i iść gdzie indziej
Odpowiedz
#26
(09-17-2013, 11:56)ModernWar napisał(a):
(09-17-2013, 11:51)Siwa napisał(a): Np. Ktoś nie daje rady gdzieś expić, ma podbramkową sytuacje, oczywiście już by padł, no ale mamy ochronę, to ciach wylog, po 2 min się loguje i z głową wychodzi z opresji expiąc dalej.. akcja mogłaby się powtarzać co jakiś czas, no ale to tylko 2min.

To tylko 1 powód, są jeszcze 2, no ale to już pozostawię dla siebie.


Pozdrawiam

Po tych 2 min to się cały spot zrespi i będzie musiał wyjść i iść gdzie indziej

Nic się nie zrespi jeśli nikt na mapę inny nie wejdzie
Odpowiedz
#27
Odświeżam wątek - GM-owie obiecali, że ten pomysł wejdzie, może by się tak wywiązali z obietnicy...?
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości