Ankieta: Ban na tydzień dla DUBPLATE.
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
58.82%
10 58.82%
Nie
41.18%
7 41.18%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DUBPLATE
#1
Proponuję bana dla tego gracza na forum na jakiś tydzień.
W każdym swoim poście bezsensownie prowokuje, obraża graczy.

Aż się nie chce wchodzić na forum bo to jedyna rzecz jaką tu widać przeważnie.
#2
ojejku, jeszcze sie popłacz Sad naprawde, tragedia, jestem za!
[Obrazek: ta4.png]
#3
W sumie trochę bez sensu ta ankieta - zapomniałem że najliczniejsza Gildia w grze będzie spamować "NIE"
#4
A czy w tej grze są jeszcze moderatorzy forum? To chyba oni oceniają komu ban się należy, a nie gracze w ankietach.

Co do tematu i Pana DUBPLATE to już dawno powinien zostać uciszony (często wdaje się w pyskówkę, spamowanie, obraza), ale to nie my jesteśmy od oceniania tego, więc zagłosuję na nie.
#5
Ta akcja powtarza się od wielu dni, agresja w kierunku wielu graczy, nikt uwagi na to nie zwraca.
#6
(09-15-2013, 00:03)Tragedia napisał(a): Ta akcja powtarza się od wielu dni, agresja w kierunku wielu graczy, nikt uwagi na to nie zwraca.

tyś agresje chyba widział na tapecie telefonu

ps. ojejku tragedia dales mi na az 5 postach po -1 do reputacji i teraz jestem na minusie Sad ależ to męskie, naprawde, boli mnie to tak że ide sie zabić Big Grin a Ty pluj jadem dalej na mnie :* to tylko i wylacznie pokazuje Twój iloraz inteligencji.
[Obrazek: ta4.png]
#7
Po przejrzeniu postów Pana DUBPLATE;
Wyrok w imieniu Rzeczypospolitej Duelowskiej: Tydzień bana za niezbyt kulturalne używanie forum oraz prowokacje w stronę innych użytkowników. Pragnę też dodać, że każde multikonto na forum przy banie na głównym będzie się liczyło ze zwiększeniem kary.

Lock.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości