Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NIECIEKAWI GRACZE
#1
Czarna lista graczy
Odpowiedz
#2
Z Hibronem przyznam rację reszta nie wiem =)
Odpowiedz
#3
Bade, wyluzuj trochę, to tylko gra. Ty się tak napinasz na to.
To, że przyszedłeś na zielonej miksturze i zabiłeś trzech graczy nie czyni Cię Panem Duela.
Czy ty uważasz, że obrażanie innych graczy jest OK? Ja Cię nie uraziłem ani nie poniżyłem ani razu. Mam szacunek do innych graczy i do Ciebie również, ale to co robisz nie jest na miejscu.

Anakil, dostałeś za swoje i wiesz za co, także oszczędź słowa Smile
Odpowiedz
#4
Bade, nie chce nic mówic, ale przypomina się jak to miałeś jeden z najwyższych lvl około 20 byłeś w topce i pisałeś na czacie "ZABIJAM WSZYSTKICH" Big Grin

a co do sytuacji to jest serwer PvP i nikt się nie musi tłumaczyc dlaczego ktoś kogo zabija Wink)
Odpowiedz
#5
(08-24-2013, 17:59)vidette napisał(a): Bade, nie chce nic mówic, ale przypomina się jak to miałeś jeden z najwyższych lvl około 20 byłeś w topce i pisałeś na czacie "ZABIJAM WSZYSTKICH" Big Grin

a co do sytuacji to jest serwer PvP i nikt się nie musi tłumaczyc dlaczego ktoś kogo zabija Wink)


dokładnie napisałem "od teraz nie mam sojuszy, pvp ze wszystkimi"
Odpowiedz
#6
Wnioskuję o bana dla gracza o nicku "Mr.X"
Odpowiedz
#7
Sauce - potrafi dobijac jedynie tych co maja malo hp a potem wylogi daje jak przychodzi odsiecz ... ogarnij sie
Odpowiedz
#8
(08-25-2013, 16:42)Mr X napisał(a): Wnioskuję o bana dla gracza o nicku "Mr.X"

Jestem za, na dodatek złożył podanie do OGNISTEJ HORDY, kpina zbanować podszywacza Smile
Odpowiedz
#9
nie chcę się wtrącać ale Niginao trochę pokory OG istniało zanim jeszczę ty zacząłeś w to grać także trochę szacunku
No to jazda.
poznacie chłopaka którego żywiołem rajza
tempem jego zabawy to prędkość maksymalna,
kiedy narzuca już nie zwalnia,
powoli sam ledwo co to ogarnia
ale nie będzie przejmował się jakimiś głupotami
cały ten świat ma przecież pod nogami
cały ten świat on trzyma w jednej ręce
szkoda tylko że to...
Odpowiedz
#10
nie czaisz ze to jest jakiś 10 lv podszywacz ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości